Vybíráte nový plot?

Přemýšlíte nad tím, jaký plot zvolit pro oplocení svého majetku? Ať už je to plot nový či výměna stávajícího, výběr toho nejvhodnějšího typu není vždy úplně jednoduchá záležitost. V nabídce naleznete celou řadu různých druhů a tak rozhodování není vůbec jednoduché.

Při výběru nového plotu je potřeba brát v potaz nejen materiál, ale i kvalitu a životnost plotu, nenáročnou údržbu a také musí ladit s okolím a stavbou, kterou bude oplocovat. Velkou roli hraje i otázka finanční.

Betonový plot – to pravé řešení

Pokud se rozhodnete pro betonový plot, získáte tím celou řadu výhod. Betonové ploty nejsou jen kusy betonu, nabízejí velmi elegantní vzhled, jsou ideální ochranou před nenechavými sousedy a prachem i hlukem z okolí. Na jejich údržbu není potřeba žádná speciální péče a jejich životnost je poměrně velká. Technologie výroby udává jejich kvalitu, pevnost i dlouho životnost.

Na výrobu jednotlivých dílů se využívá odolný beton, který se vyztužuje velmi kvalitní armaturou.

Mezi další výhody patří finanční cenová přijatelnost a rychlá výstavba. Základ totiž tvoří betonové sloupky s drážkami, které se zabudují do země, a desky, které se do sloupků zasouvají. Počet sloupků se odvíjí od obvodu pozemku, který je potřeba oplotit. Výšku plotu pak určuje počet desek.

Betonové ploty Lanškroun

Tato společnost je na trhu již velmi dlouhou dobu a nabízí velmi kvalitní betonové ploty, které si sama vyrábí. Základ jejich betonového plotu tvoří svařovaná výztuž z betonářské oceli a certifikovaný beton, který je plně mrazuvzdorný.

Vybírat můžete z celé řady různých vzorů i z několika barevných variant. Nemusíte se tedy obávat, že by váš plot byl nějaký obyčejný či zastaralý. Betonový plot bude nedílným a originálním doplňkem vašeho bydlení a zaujme každého návštěvníka i kolemjdoucího svým neotřelým designem a precizním zpracováním.