Vánoční výzdoba interiéru: Jak na ni?

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a padl také již první sníh. Proměňte i vaši domácnost v kouzelné místo Vánoc a podpořte vánoční atmosféru i ve vašem domově. Jak si pustit Vánoce do interiéru?

Základní dekorace

Ve vašem interiéru by jistě neměly chybět základní vánoční dekorace, tedy vánoční věnec, který může být zároveň věncem adventním. Jeden věnec však můžete umístit na dveře, aby se jím mohli kochat i kolemjdoucí. Zakoupit si můžete i některé doplňky, například vánoční ubrus, závěsy, povlaky na polštáře či povlečení s vánočním vzorem.  To vše vánoční náladu ve vašem domově podpoří. Jen si dávejte pozor, abyste vzory příliš nekombinovali příliš chaoticky. Vyberte si například dvě či tři vedoucí barvy, do kterých budete vánoční interiér stylizovat.

Světelné dekorace

Na Vánoce doma nesmí chybět světelné dekorace, tedy větší svíčky, stojánky na menší svíčky, aromalampy, do kterých můžete nakapat skořicovou esenci. Nezapomeňte ani na řetězy světel různých designů. Světlo je tím, co u vás doma vykouzlí tu pravou atmosféru.