Usadit se v Praze je cílem mnoha mladých lidí

Položili jste si někdy otázku, kde byste žili nejraději? Jistě by to bylo někde tam, kde je dostatek zábavy, ale i pracovních příležitostí. V místě, kde kulturní akce nejsou jen jednou měsíčně, kde si užijete volné chvilky opravdu naplno, ale budete mít také dostatek možností pro budoucí zaměstnání. Nežijeme samozřejmě v ideálním světě, ale splňuje snad podobné předpoklady nějaké české město lépe, než zrovna Praha? Jde o metropoli západního střihu, kde život pulzuje i v noci a mladí se opravdu baví. Dostatek akce si užijí samozřejmě i rodiny s dětmi…

Pětipokojové byty pro mladé rodiny i garsonky

Dispozice 1+kk pro nenáročnější mladý pár nebo pět pokojů, když se chystáte založit početnější rodinu. Možnosti jsou otevřené, jen si vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Startuje totiž prodej bytů na Praze 3 a investice do nemovitostí, ať už je jakákoliv doba, se v dlouhodobém horizontu značně vyplácejí. Byt jednou může posloužit i vašim dětem, najdete zde zázemí pro budoucnost, klid a harmonii, tolik důležitou v každodenním životě. Jaké možnosti nabízí lokalita jako je právě ta Na Vackově, v malebném prostředí Žižkova?

Lodžie, předzahrádka nebo garážové stání

Odpočívat u šálku kávy nebo si vypěstovat vlastní růže. Bydlení v Praze na Žižkově může být plné klidu a pohody, zvláště o víkendech, kdy nebudete mít naspěch kvůli práci. Lékárna, autobusová zastávka, školy a školky, sportoviště, zelené parky a supermarkety, to vše v docházkové vzdálenosti. Nemusíte nikam daleko jezdit kvůli věcem, co potřebujete prakticky na denní bázi, nebudete totiž žít v nějaké malé obci, ale poblíž samotného srdce Prahy! Udělejte si procházku třeba na Vítkov, místo, kde se psala česká historie, a nezapomeňte vzít s sebou děti, které mohou čekat zajímavou přednášku.