I méně tradiční prezentace firmy podpoří vaše podnikání

Jste majitelem firmy či teprve hodláte začít podnikat a přemýšlíte nad tím, jakým způsobem budete svoje podnikání profesionálně prezentovat? Jednou z možností je tisk kalendářů. Vybírat můžete z různých možností – kalendáře nástěnné, velkoformátové, plánovací či kapesní.

Na koho se obrátit?

I v éře mobilů je kalendář stále velmi kvalitním pomocníkem každého podnikatele. Máte jej stále po ruce a pro jeho fungování není potřeba žádná energie. Kromě toho může být kalendář skvělou pomůckou, která zvýší povědomí o vaší firmě během celého roku a zároveň je to skvělý propagační materiál.

E-abctiskárna realizuje tisk kalendářů různých druhů. Tisk je realizován ve velmi vysoké kvalitě a volit můžete jak tisk plnobarevný ofsetový tak i digitální.

 

Nejen tisk Tábor realizuje tvorbu i tisk kalendářů nejen pro soukromé osoby, ale i pro podnikatele. Velmi oblíbeným reklamním produktem se stávají kalendáře nástěnné. Pokud jsou perfektně navržené a kvalitně vytištěné, nahradí tak některé prezentační druhy materiálů a lze je využívat jako reklamní dárky, které jsou nejen pěkné, ale i praktické.

Další možností jsou kalendáře plánovací, které jsou nejen ideálně uspořádané, ale i přehledné. Kromě toho nabízejí větší formát, který umožňuje dokonalé a přehledné plánování. Díky individuálnímu potisku ke plánovací kalendář opět ideálním reklamním dárkem.

Pokud upřednostňujete menší formáty, můžete si nechat vyrobit diáře kapesní., které jsou velmi praktickým pomocníkem, jež je vždy po ruce. Kromě klasického provedení můžete volit také vnější laminaci, která diář zpevní.

A co dál?

Další službou, kterou e-abctiskárna nabízí je tisk prezentačních desek. Prezentační desky jsou jedním z důležitých produktů, který nesmí chybět v žádné profesionální firmě. Je to ideální možnost, jak vyřešit skladování dokumentů a zároveň poskytnou reklamu na svoji společnost.