Zařizujete nově vaši starou předsíň? Vybavte ji důmyslně řešeným nábytkem

Mít hezkou předsíň je snem mnoha žen, které se starají o početnou rodinu. Právě tady je totiž předsíň často místem, kde vládne chaos, nepořádek, kde se při odchodu do práce, školy a společném příchodu „mačkáme“ kvůli nedostatku místa. Přitom když se vám podaří zařídit předsíň a šatna tak, aby splňovala všechny vaše potřeby, bude se vám lépe odcházet z domu i se vracet po náročném dni.

Vyberte si správnou předsíňovou stěnu

Jestliže se vám nechce pracně vybírat jednotlivé kusy nábytku do předsíně, podívejte se na předem připravené sestavy a stěny. Díky nim budete mít všechen důležitý nábytek, který by vám neměl chybět, hezky pohromadě k nákupu najednou. 

Menší předsíňové stěny bývají tvořeny botníkem a poličkou či poličkami, dřevěnými „zády“ na nichž je umístěno několik věšáků k pověšení bund, zrcadlo a nahoře police na čepice, klobouky. Je dobré koupit si tuto sestavu do malých prostorů, ovšem je zde potřeba myslet na to, že budete muset bundy mimo zimního období skladovat ve skříních. Jednoduše bude na věšácích prostor jen na to, co právě nosíte.

Do větších předsíní můžete koupit předsíňovou stěnu, jejíž součástí je botník, šatní skříň, která má na dveřích zrcadlo a nahoře je několik malých skříněk, kde můžete odložit to, co právě teď nepoužíváte, protože je teplo. Nechybí ani věšáky. Takovou je např. předsíňová stěna AMI 18 se zrcadlem, kterou můžete na sg-nabytek.cz koupit právě teď se slevou 42 % za 14 049 Kč. 

Ještě prostornější je pak předsíňová stěna AMI 27 se zrcadlem, které nemá nahoře skřínky, ale zato má širší botník s plochou pro sezení. V modro – bílém provedení působí luxusním dojmem a vaši předsíň pomůže opticky zvětšit.

Máte-li místo za dveřmi, můžete se podívat i na volně stojící věšáky, na které často zapomínáme. Přitom unesou dost zátěže, dají se posunout, v koutě nepřekáží a umí také dokonale vypadat.

Podívejte se na kompletní nabídku nábytku nejen do předsíně a kupte si jej za velmi příznivé ceny.