Slabá výdrž nebo erekce často naruší intimní život

Nepodařilo se vám uspokojit svou partnerku? Možná byl pokus o sex jen zklamání a vše skončilo fiaskem. Toto potká občas každého muže. Erekce se nemusí dostavit z mnoha důvodů. Ojedinělé selhání je běžné, ale něco jiného je, pokud se problém stále opakuje. Erektilní dysfunkce dokáže narušit nejen intimní život, ale také psychiku a sebevědomí každého muže. Slabá erekce ještě nemusí znamenat konec sexuálního života.

Jak postupovat?

Možná jste zoufalí, ale nemusíte být, tyto problémy lze řešit a nejlépe vám je pomůže vyřešit urolog. Jedná se o specialistu, který vám pomůže vždy nejlépe. Krátce vás vyšetří, aby zjistil, jestli za problémem nestojí nějaký zdravotní stav. Pokud tomu nic nebrání, obvykle vám předepíše účinné léky na dosažení erekce. Jedná se zejména o Viagru, případně o Cialis. Tyto léky působí rychle, když je užijete, účinek můžete zaznamenat už do půl hodiny. Následně stačí jen vzrušení a stimulace penisu k tomu, abyste zaznamenali pevnou erekci a lepší výdrž.

Tyto léky jsou vždy na předpis a bez předpisu v lékárnách nic účinného na erekci nekoupíte. Pokud chcete účinné léky na erekci bez předpisu, je třeba sáhnout po léku Kamagra, jedná se o lék od indické společnosti Ajanta Pharma. Jde o generikum Viagry a je zde tedy stejná účinná látka. Jen se u nás v lékárnách Kamagra prodávat nesmí. Jaký je důvod? Platí zde patent Pfizeru, který Viagru vynalezl. Na Indii se ovšem patent nevztahuje, proto se zde Kamagra vyrábí. Sice jí nemůžete pořídit v lékárnách, ale je možné ji koupit online. Dejte si pozor na různé inzerce, kde můžete koupit falzifikáty. Když chcete originální produkty Kamagra, je třeba je nakupovat u oficiálního zprostředkovatele na Kamagris.com. Kamagru zde pořídíte bez předpisu, v mnoha podobách a za skvělé ceny.