Drony dokáží předvádět úchvatné světelné show

Ačkoli byly drony původně stroji určené pro potřeby armády, našly si své využití i mezi „normálními“ lidmi. Drony slouží pro zábavu i k praktickému využití v mnoha odvětvích. Zálibu v nich našli především fotografové nebo milovníci přírody. Zvláštní sortu lidí představují nadšenci, kteří s pomocí dronů vytvářejí neuvěřitelné drone light show.

Co vše mohou drony na noční obloze předvést?

Představte si noční oblohu a na ní 100 až 400 dronů opatřenými různě barevnými LED světly. Už jen pohled na takové uskupení je dechberoucí. Hudba začne hrát a drony se dají do pohybu. Nevytvářejí však náhodné obrazce, nýbrž příběh. Příběh, jehož autorem jste vy.

Drony se řídí sofistikovaným programem. Na magicdrones.cz zjistíte, že objednání dronové show na vaši akci není nic složitého. Stačí nastínit „příběh“, který se bude na noční obloze odehrávat. Mezi nejčastější příběhy patří novoroční světelná show, příběh organizace na podnikovém večírku, oblíbené pohádkové postavy na dětské oslavě, příběh lásky na svatební hostině atd. Fantazii se meze nekladou a zrealizovat se dá téměř vše, a to vše v doprovodu hudby či zvukových efektů. Vše dohromady vytváří nezapomenutelný zážitek.

MAGIC DRONES s.r.o. patří mezi špičku ve svém oboru. Jejich poslední realizovanou show jste mohli vidět například na Nový rok v Nymburce. Pokud jste ji viděli, jistě vám neuniklo, že dronová show je viditelná až na 1 km.

Minimální dopad na životní prostředí

Ačkoli je dronová show plná světelných efektů, její dopad na životní prostředí je zanedbatelný. Drony nevyvářejí hluk, zápach a nezůstává po nich žádný odpad. Drony se dají používat opakovaně, což z nich dělá mnohem příjemnější zábavu pro všechny věkové kategorie.

Zajistěte si dronovou světelnou show na magicdrones.cz a vytvořte na obloze jedinečný příběh.