Řešíte roční hlášení za odpad?

Přemýšlíte, kdy si konečně odpočinete od práce, ale neustále se vám hromadí papírování? Byrokratická zátěž živnostníků a firem v Česku se zdá být někdy neúnosná. Některé firmy si na všechny ty administrativní povinnosti zakládají celá oddělení, jiní se snaží vše řešit svépomocí a stojí je to mnoho času a úsilí.

Řešíte zrovna roční hlášení za odpady? I to je jedna z povinností, které mnoho lidí zatěžuje. Týká se všech, kteří ročně vyprodukují přes 100 kilogramů nebezpečného nebo 100 tun běžného odpadu. Jde o množství odpadu za všechny provozovny pod jedním identifikačním číslem, za každou navíc musíte hlášení podávat. Pro podání ročního hlášení je zapotřebí registrace na ISPOP.cz. Tím byrokratické peklo nekončí, je nutné také vést průběžnou evidenci odpadů, dále musíte zpracovat a zaslat výkaz statistiky o odpadech na Český statistický úřad.

Odborná pomoc přijde vhod

Roční hlášení za odpady vůbec nemusíte dělat sami, ostatně ani další povinnosti související s odpady, existuje společnost, která všechny tyto povinnosti ráda převezme za vás. Obraťte se na společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o., jejím úkolem je zpracovávat vše, co se týká odpadového hospodářství. Tuto službu nabízí pro firmy, živnostníky a také obce. Pokud tedy řešíte třeba roční hlášení za odpady pro firmy, stačí společnost kontaktovat a vše udělá za vás. Ceny za její služby jsou velmi nízké a vy tak získáte pomoc se zbytečným papírováním a ušetřený čas zajisté využijete lepším způsobem. Stačí společnosti nahrát potřebné dokumenty. Po zaplacení služby společnost do 10 pracovních dnů hlášení za odpady zpracuje a odešle na ISPOP i na váš email. Ve firmě pracují zkušení pracovníci a máte záruku, že vše bude vyřízeno správně, řádně a v co nejkratším termínu. Netrapte se se starostmi, které mohou udělat ostatní, jděte na Rocnihlaseni.cz.