Pít potřebuje každý, využijte toho pro svou reklamu

Otevřete-li jakýkoliv článek o hubnutí, změně zdravotního stavu nebo jen změně životního stylu, pak čtete, že kromě zdravé stravy, pohybové aktivity a pozitivního myšlení potřebujete také pitný režim. Pravidelný, dostatečný a hlavně správný. Je rozdíl mezi pitným režimem, který se sestavuje z džusů, sladkých perlivých nápojů, minerálek s příchutěmi a alkoholem a pitným režimem, kterému vévodí neslazené čaje, voda s citronem, ředěné džusy a podobně. Sladké a perlivé nápoje paradoxně vyvolávají větší žízeň, obsahují hodně cukru, sodíku a dalších látek, které pro tělo nejsou zrovna nejlepší, když jich je nadmíru. Jak jste na tom vy a váš pitný režim?

Člověk by měl vypít dva litry denně

Někdo pije, když má pocit žízně, jiný má stanovený cíl dva litry denně. Každý člověk by měl pít dle své potřeby, co je dobré pro jednoho, nemusí být klíčem ke zdraví pro druhého. Takovýto pitný režim a fakt, že pít potřebuje každý můžete využít k propagaci a reklamě. Dnes už nevsázíte jen na přímou reklamu někde na billboardech, letácích ve schránce a podobně, ale také na internetu nebo třeba v rámci reklamních předmětů. Může jít například o reklamní pití. Lidé pít potřebují a díky tomu se dozví o vás a vaší firmě. A to vše nenásilnou formou!

Jaké nápoje můžete vybrat?

Odpověď je, že takřka jakékoliv! Nabídka je pestrá a široká, můžete jí uzpůsobit svým zákazníkům na míru, případně je spojit se svou firmou, s tím, co vyrábíte nebo zprostředkováváte. Jste-li zaměřeni na životní styl a cvičení, může jít o iontové nápoje nebo obyčejnou vodu. Pokud jste dovozci masa nebo stavební firma, pak můžete vsadit třeba na reklamní pivo nebo energy drinky. Výběr je zcela na vás. Stačí vybrat nápoj, zadat objednávku a svým stálým zákazníkům nebo nově příchozím můžete rozdávat nápoje s logem vaší firmy!