Lanyardy s potiskem ocení všechny generace

Lanyard je možná pojem, který málokomu řekne, o co se jedná. Pokud se však řekne klíčenka v podobě šňůrky na krk, hned je každému jasno.

Lanyardy nacházejí široké možnosti uplatnění

Jedná se o šňůrku na krk vyrobenou z textilu nebo PVC o různé šířce, která bývá zakončena karabinkou a někdy také očkem. Můžete ji nosit na krku nebo kolem zápěstí a lze na ni umístit visačku, klíče nebo mobilní telefon. Nejčastěji se využívá během konferencí, školení, na odborných seminářích či besedách nebo na kulturních akcích. Je však vhodná i k soukromým účelům. Lze na ni upnout identifikační kartu, USB flash disk, klíče či malé elektronické zařízení v podobě mobilního telefonu či fotoaparátu. Díky tomu je to skvělý pomocník, kterého ocení nejen firmy, ale i jednotlivci.

Plocha popruhu lanyardu bývá, ve většině případů, dosti široká, lze ji tedy využít i pro reklamní účely. Na pruh se dá vytisknout nejen text, ale i logo. Tisk může být realizován jednostranně nebo oboustranně. Tyto služby nabízí společnost SOCIÉTÉ s.r.o., jež má ve své nabídce, krom jiného, také příslušenství pro lanyardy. Využijte tedy možnost zviditelnit se pomocí skvělé reklamy a objednejte si lanyardy v různých barvách, z kvalitních materiálů. Barevné rozlišení je ideální při pořádání konferencí. Díky němu snadno rozdělíte účastníky do jednotlivých skupin, podle oborů či druhů činností.

Společnost SOCIÉTÉ působí na trhu v oblasti propagace a reklamních předmětů již dlouhou dobu. Díky tomu získala velké množství cenných zkušeností, které se odrážejí i v její nabídce, do níž patří i lanyardy, které jsou nejen dokonalým reklamním předmětem, ale i praktickým a oblíbeným dárkem, jež nejen potěší, ale také je užitečný.