Opatřete svým zaměstnancům kvalitní ochranné pomůcky

Vlastníte řemeslnou, například kovářskou nebo svářečskou, společnost? Dbáte dostatečně na bezpečnost práce svých zaměstnanců? Ochranné pomůcky nesmí chybět na žádném pracovišti, kde to určuje konkrétní vyhláška. Postihy za nedodržování používání ochranných pomůcek nejsou malé a mnoho zaměstnanců neví, že při zranění v práci a následné se zotavování doma mi nikdo nezaplatí nemocenské dávky, pokud se prokáže, že zaměstnanec porušil některý z předpisů. Pokud vám na vašich zaměstnancích záleží a chcete si je udržet – konkurence na trhu práce je obrovská – dopřejte jim české kvalitní produkty, které má ve své nabídce společnost Repa cz, která na trhu působí již od roku 1992 a má mnoho spokojených zákazníků.

Kvalitní ochranné pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky, které nalezenete na webových stránkách repa.cz jsou opatřeny certifikátem ES. Certifikaci provedla firma ITC a.s. Zlín. Máte tak jistotu, že vaši zaměstanci používají pouze kvalitní ochranné pomůcky, čímž minimalizujete riziko pracovních úrazů. Kvalitních zaměstnanců je velkých nedostatek a vy si jistě nemůžete dovolit o další přijít. V nabídce společnosti Repa s.r.o. naleznete zástěry pro kováře a svářeče, rukávníky, kamaše pro svářeče, nákoleníky, podložky, brašny, zápěstní řemínky a jiné pomůcky. Pokud v nabídce nenajdete, co hledáte, můžete si na jejich stránkách objednat i speciální zakázku. Společnost Repa s.r.o. se snaží vyjít vstříc všem svým zákazníkům.

Legendární Prestige

Obuv Prestige patřila svého času k velkým módním hitům a kdo je kdysi neměl, jakoby nebyl. Již nějakou dobu jejich oblíbenost opět prudce vzrůstá a to nejen mezi zaměstnanci díky jejich pohodlnosti a ochraně nohou při pracovních výkonech. Ale mnoho lidí také zaujal jejich dnešní moderní nadčasový vzhled a boty se tak stávají velice oblíbeným doplňkem outfitu pro volný čas. Obuv Prestige také nejdete na repa.cz.