PPC specialista – dovolte vašemu webu, aby skvěle vydělával

Máte skvělé produkty a služby, ale přáli byste si zvýšit zisk z vašeho podnikání? PPC specialista nastartuje vaše podnikání – díky správě PPC kampaně vaše firma nezanikne v silném konkurenčním boji. Víte, jak si pomoci k lepšímu zisku?

Co je PPC reklama?

PPC reklama vychází z anglického pay per click, platit za proklik na vaši cílovou stránku. Za každou reklamu je nutné platit – reklamní letáky vyžadují práci grafika, copywritera i distributora, a to s velmi nejasným výsledkem. PPC specialista má za úkol nastavit reklamní kampaň tak, aby oslovil zákazníky, a ti kliknou na vaši reklamu, platíte tedy až za uživatele, kteří o vás jeví zájem. Přejete si získat nové zákazníky? Pomocí propagace na běžných kanálech, jakými jsou Google Ads, Sklik, Heureka, Facebook či Zboží.cz, si zajistíte zvýšení tržeb.

Jaké jsou výhody a nevýhody PPC kampaně?

Díky vhodné PPC reklamě se dočkáte služby, která bude přesně cílena na vaše potencionální zákazníky, jedná se o zcela měřitelné výsledky dosahu propagace. PPC specialista marekpech.cz vám vytvoří kampaň přímo na míru, kdy můžete propagovat i dočasné slevy či akce a výsledky uvidíte ihned po spuštění kampaně. Zvyšte povědomí o vaší firmě, přilákejte nové zákazníky a těšte se z vyššího zisku vašeho podnikání. Zvolte profesionální služby specialisty, který se naplno věnuje správě PPC kampaní již několik let. Jak spolupráce probíhá?

Průběh PPC služby

Přejete si zvýšit tržby z vašeho webu? Nejdříve bude provedena analýza vašeho podnikání, cílů a zákazníků, ale i vaší konkurence. Zjistí se vaše pozice na trhu v daném odvětví. Jaký krok můžete očekávat dále? Následuje analýza Google Ads a Google Analytics, která vede k vytvoření kampaně vytvořené na míru každého klienta – ta bude spravována na běžných kanálech jako jsou Google Ads, Sklik, Facebook, Heureka nebo Zboží.cz.

Buďte vidět!