Nové kolové nakladače jsou šetrné k životnímu prostředí

I stavební stroje se v posledních letech snaží dodržovat přísná emisní pravidla. Výjimkou nejsou ani nové kolové nakladače, které přináší i celou řadu dalších novinek.

Vybere si z nich každá stavební firma. Přesně tak by se daly nazvat nové kolové nakladače, které letos konečně dorazily na trhu. Nabízí totiž celkem 7 modelů, které se liši nejen svou hmotností, ale také celkovými vlastnostmi.

Zajímavý kolový nakladač

Jestliže chcete mít kdykoliv přístup ke kvalitním nakladačům, půjčovna manipulační techniky Praha je vám k dispozici. Půjčovna nakladačů vám sice může nabídnout široký vozový park, pokud ale chcete některý z nich vlastnit, budete se muset poohlédnout někde jinde. Třeba po kolových nakladačích, o nichž vám povíme více v následujících řádcích.

První řada těchto kolových nakladačů spatřila světlo světa už v roce 2017. Letos nejen majitelům stavebním firem, ale i jejich řidičům udělá radost nová vylepšená řada s označením G. Ta nabízí vylepšený motor a ještě efektivnější spalování paliva. Při práci tak ušetříte na klasických spotřebních materiálech, které jsou při práci na stavbě naprosto nezbytné.

Revoluční novinky

Nová řada ale přichází i s dalšími zajímavými novinkami. Především těm firmám, které už teď chtějí splňovat emisní nařízení, udělají radost. Protože jsou šetrné k životnímu prostředí. Výrobci zároveň mysleli na pohodlí samotné posádky. Uvnitř tedy najdete vylepšenou sedačku a kvalitní kabinu, ze které budete mít dokonalý výhled na celé pracoviště.

Uvnitř samotné kabiny si pak budete moct užít i vylepšené ovládání celého stroje. To zjednodušeji i kontrastní podstvícení a intuitivní ovládání, které má podobnou logiku jako dotykové ovládací panely v osobních vozidlech. I pro nové řidiče tedy bude velice jednoduché pochopit, jak se tento stroj vlastně ovládá. Některá tlačítka jsou navíc plně programovatelná, takže nabízí i široké spektrum možností, jak si ovládání ještě více přizpůsobit.