Nebojíme se tapet

Tapety dětské, s přírodními motivy, zámecké i skandinávské, imitující přírodní materiály nebo klasické s opakujícími se vzory jsou v širokém množství zastoupeny v sortimentu eshopu Tapeta-dekorace.cz.

Do každé místnosti se hodí tapety s jiným motivem, zatímco do dětského pokoje jsou jako stvořené tapety s kreslenými postavičkami či zvířátky, do obývacího pokoje si můžete dát fototapety s dekorem některého ze světových velkoměst, pohledem do vesmíru nebo do přírody. V pracovnách se zase osvědčily nejvíce klid navozující zátiší s přírodními materiály a květinami. Ty můžete použít i v ložnici, do které patří jemné uklidňující vzory v tlumených barvách, aby napomáhaly relaxaci.

Barvy a vzory jsou důležité, ale co materiál?

Dříve se tapety vyráběly z papíru, což nebylo zrovna ideální vzhledem k tomu, že papír je dost křehký. Navíc ani lepení papírových tapet nebyl žádný med, lepidlo se nanášelo přímo na tapetu, kterou bylo potřeba nechat provlhnout a teprve potom se lepila na zeď. Tapety se často boulily, trhaly a vznikaly tak na zdech nepěkné stopy. Pokud si můžete vybrat, zvolte raději tapety vliesové, které jsou mnohem odolnější a také se snadněji lepí.

Kde nakoupit

Na široký výběr tapet se můžete podívat z pohodlí vašeho obýváku na Tapeta-dekorace.cz, kde si určitě vyberete. Můžete využít právě probíhající akce, v rámci které získáte s nákupem tapety také odpovídající množství vhodného lepidla zdarma. Pokud si tedy nevyberete z nabídky samolepicích tapet, které už na zadní straně lepidlo mají, ty stačí pouze sejmout z podkladového papíru a můžete lepit. Užijte si proměnu vašeho pokoje a ještě víc výsledek, který vám vytvoří zcela novou útulnou atmosféru. Pro všechny, kteří milují nové a nezvyklé, jsou připraveny také tapety na podlahu, které pomáhají inovovat interiér.