Staňte se milionářem i vy

Někdo má to štěstí, že se mu daří v práci či zdědil nějakou finanční částku. Někdo zkouší štěstí v různých soutěžích či hrách. Mezi oblíbené loterijní hry patří Sportka, která nabízí vysokou finanční odměnu pro toho, kdo uhodne 6 čísel z losovaných 49. Lze je označit na papírové sázence zakřížkováním příslušných číslic či online.

Jak vsadit?

Svá čísla si můžete vsadit online nebo na celé řadě míst, která se na našem území nacházejí. Je potřeba zaškrtat svoje šťastná čísla v příslušném sloupci. Pokud chcete svoji šanci na výhru zvýšit, použijte i sloupečky další a to s čísly jinými. Pokud nemáte svá šťastná čísla, můžete si vsadit čísla náhodná, jež za vás vybere počítač. Šance na výhru se nikterak nesnižuje. Také si můžete nechat vygenerovat Šanci – šestičíslí, které generuje počítač. Důležité je také vybrat si den, losování probíhá ve středu a v neděli. Vsadit si můžete na jeden či oba dny.

Jak zjistíte výši výher?

Po losování je potřeba zkontrolovat sportka výsledky, které, mimo jiné, naleznete na stránkách sportkadnes.cz, kde jsou také zveřejněny výše výhry, jež připadají na jednotlivá pořadí

Výše finanční odměny se odvíjí od počtu uhodnutých čísel.

První a zároveň nejvyšší pořadí připadá na toho, kdo uhodne všech 6 čísel, druhé pořadí získá ten, kdo uhodne 5 čísel a číslo dodatkové. Pokud jste tipovali 5 čísel, získáváte pořadí třetí. Na čtvrtém místě se umístí ten, kdo si tipne správně 4 čísla a máte-li správně označená 3 čísla, získáváte pořadí páté.

Velkým pomocník pro sportka kontrola tiketu je online nástroj, do něhož postačí zadat vámi označená čísla do každého sloupečku, jež jste si podali. Pomocí odkazu, který je na stránce online nástroje umístěn, se vám otevře menší okno, které poskytuje přímo Sazka.

V případě, že nepatříte mezi vyznavače digitálních technologií, můžete si výsledky také zkontrolovat i klasickým porovnáním svého tiketu s výsledky Sportky.