Náplně a tonery do tiskáren

Počítače a tiskárny dnes patří k běžnému vybavení kanceláří, úřadů, škol i mnoha domácností. Provoz tiskáren a kopírovacích strojů se však neobejde bez náplní a tonerů. Uživatelé mají možnost si vybrat mezi originálními a alternativními náplněmi.

Nabídka náplní a tonerů

V praxi se setkáváme s pojmy jako jsou náplně do tiskáren, tonery, cartridge. To vše je sortiment, který nabízí internetový obchod Náplně-do-tiskáren.sk, který provozuje společnost Soft-Tech, s.r.o. Inkoustové náplně, neboli cartridge jsou určeny do laserových a inkoustových tiskáren a kopírovacích strojů. Soft-Tech nabízí zákazníkům alternativní laserové tonery, jejichž kvalita je ovšem srovnatelné s originálním spotřebním materiálem. Kvalita náplní a tonerů nabízených firmou Soft-Tech byla oceněna a potvrzena udělením certifikátů SMTC, SIRA Certification, Bureau Veritas.

Pro jaké značky jsou náplně určeny

Sortiment produktů Soft-Tech zahrnuje jak samostatné inkousty, tak plnící sady a další komponenty určené k plnění tonerů, které však zvládne zpravidla technicky zdatnější uživatel. Ne každý se v této oblasti orientuje, a proto je zákazníkům k dispozici infolinka společnosti č. 0949 88 70 00. Nabízené náplně jsou vhodné pro tiskárny značek Hewlett-Packard (HP), Canon, Samsung, Epson, Brother, Dell, IBM, Konica, Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic a Philips. V sortimentu Soft-Tech je také alternativní inkoustová náplň pro HP 300 v černé barvě s kapacitou 19 ml.

Jaké tonery jsou v nabídce?

Není problém například koupit toner c285a. Kvalitativní srovnání s originálními tonery snese alternativní laserový toner HP CE285A (85A) v černé barvě. S jeho použitím lze vytisknout až dva tisíce stran formátu A4. Tento toner je plně kompatibilní s tiskárnou HP a splňuje příslušné mezinárodní standardy. Tyto parametry jsou zárukou vysoké kvality tisku, který je srovnatelný s tiskem provedeným originální náplní.