Výběr přileb na motocykl

Bezpečnostní přilba patří k povinné výbavě každého motorkáře. Je neuvěřitelné, jaké množství druhů a tvarů přileb je v obchodech s tímto zbožím na výběr. Nejširší sortiment najdete ve slovenském e-shopu Moto-shop Šurany.

Proč nakupovat v Moto shopu?

Pořídit přilby na motocykly si dnes můžete v mnoha obchodech, ovšem na rozdíl o jiných pracují v Moto shopu samí motocykloví nadšenci. Od roku 2010 se obchod zabývá prodejem přileb na motocykly, ale i dalšími potřebami pro motorkáře. Najdete zde například oblečení, různé doplňky a příslušenství, které potřebuje každý motorkář. Za dobu působení na trhu získali pracovníci obchodu cenné zkušenosti a v současnosti patří tento obchod k předním prodejcům v uvedených segmentech.

Jaký sortiment Moto shop nabízí?

Zákazníci si mohou vybírat zboží ve všech možných velikostech, které jsou díky skladovým prostorám ihned připraveny k dodání. E-shop je také výhradním prodejcem moto oblečení francouzského výrobce Furygan a italských příleb značky KYT pro velkoobchod a maloobchod na Slovensku. Pořídit přilby na motocykl si mohou jak běžní motoristé, tak velkoobchodní partneři, kterým Moto shop nabízí výhodné podmínky spolupráce.

Druhy a typy přileb

Hledání v nabídce Moto shopu si můžete zjednodušit zadáním druhu přilby. V nabídce jsou race přilby, integrální, otevřené či odklápěcí přilby, dále přilby enduro, dětské, plexi a samozřejmě spoustu příslušenství. Novinkou mezi přilbami jsou stylové přilby Shark. K nejprodávanějším patří přilba Shark D-Skwal, což je nástupce úspěšného modelu S700. Její předností je rovněž polykarbonátová skořepina, pratelný vnitřek, sluneční clona a pinlock, což je fólie proti zamlžování. Mezi o něco dražší varianty patří například model Shark Evo-one2 – slasher mat ayk. Série EVO-ONE nezapře příbuznost s úspěšnou řadou Evoline. Do nejvyšší kategorie patří přilba Shark-R Race, což je nový model vyrobený z carbon-kevlarových vláken.