K čemu všemu se hodí reklamní placky? Využijete je i v záležitostech denní potřeby

Reklamní placka neboli button zažívá opět svůj boom a to dokonce i v našich zemích. Již dávno neslouží pouze k propagaci vlastních názorů a postojů, využít ji můžete prakticky každý den. Placka totiž dobře poslouží také jaké otvírák, zrcátko do kabelky anebo náušnice. Stačí si vybrat neotřelý design či si navrhnou vlastní a nechat si originální vyrobit placku na míru.

Ocenění teambuildingu

Chystáte s vašimi kolegy mimopracovní akci určenou k utužení kolektivu? Anebo chcete naopak vzbudit soutěžního ducha a rádi byste ocenili vítěze vašich závodů nějakým hezkým dárkem na památku? K tomu všemu se hodí reklamní placky. A zdaleka nemusí sloužit pouze ve své původní podobě. Místo spínacího špendlíku je k nim totiž možné přidat otvírák na láhve anebo z druhé strany nainstalovat praktické zrcátko. Rázem dostanete nepostradatelné předměty denní potřeby, které obdarovaný rozhodně využije.

Každý den si udělejte malou radost

Právě k tomu se placky hodí nejlépe. Vždyť takové zrcátko si můžete sami navrhnout tak, aby vám ladilo ke kabelce, otvírák zase k oblíbené značce piva a chcete-li si ozdobit lednici, jednoduše si navrhněte placku na míru. Nikdo jiný než vy přece neví lépe, co by se vám líbilo. Návrh originální placky je navíc velmi jednoduchý. Prostřednictvím webové aplikace si s ním poradí snad každý alespoň průměrně počítačově gramotný člověk. Tak to sami vyzkoušejte a užijte si přitom vzrušení i zábavu z tvorby něčeho nového a neotřelého. S plackou tak můžete potěšit jak sebe sama, tak své přátele i známé, kterým díky ní jednoduše připravíte opravdu nečekané překvapení.

Dárek i pro děti

Blíží se konec školního roku a vaši potomci očekávají výborné vysvědčení? Nechte jim vyrobit placku, kterou budou své úspěchy oznamovat celému světu. Anebo byste naopak rádi ocenili dobré výsledky v nějaké mimoškolní aktivitě? Různé dětské soutěže, kroužky a hry si zaslouží odměnu v podobě placky, díky které si děti budou moci kdykoliv připomenout své úspěchy. Máte na starosti trochu odrostlejší slečny? Motivujte je k zapojení do soutěže originálními náušnicemi vyrobenými stejným postupem jako placky, jen s tím rozdílem, že na zadní straně nemají spínací špendlík, ale šroubovací uzávěr do ucha.