Sázava na lodi? Ano, můžete si jí levně půjčit

Vaše vodácké srdce buší pro sjíždění řek? Pak můžete vyrazit na Sázavu, které mnozí neřeknou jinak než Zlatá řeka. Zlato tu však nehledejte, za svůj název vděčí své barvě, je totiž lehce obarvená jílem. Tato řeka nabízí mnoho dobrodružství, stačí vzít loď, rodinu nebo partu kamarádů, a vyrazit na krásný výlet, který může trvat i více dní. Neobejdete se samozřejmě bez lodi, tu však kupovat nemusíte, levně vám jí zapůjčí půjčovna lodí Sázava.

Půjčit si loď je opravdu snadné

Půjčování lodí je skvělé, můžete v podstatě vyrazit na vodu jen se zabaleným jídlem a oblečením, vše ostatní si totiž můžete zapůjčit u půjčovny lodí Dušan Jakubec.

Půjčovna je tu pro všechny vodáky už od roku 1998 a své zkušenosti využívá nejen k půjčování lodí, ale i k plánování vodáckých tras. Pokud řeku neznáte nebo si nevíte rady s naplánováním výletu, zde vám doporučí tu nejlepší trasu pro krásný výlet. Půjčovna půjčuje plastové kánoe různých typů, dále kajaky i rafty. Také vám zapůjčí veškeré vodácké vybavení, od vodotěsných barelů až po plovací vesty a další. V každé kánoi najdete koníčkovací lano a také houbu. Jestliže je vaším cílem sjíždět Sázavu, nejlepší volbou pro vás budou kánoe Vydra, Samba a Tukan.

Nejen, že je půjčení lodí velmi levné, ale pojí se k němu obrovské množství výhod. Lodě nemusíte nikam vozit, půjčovna vám je dopraví na dohodnuté místo počátku plavby. Může se postarat o převoz zavazadel mezi kempy a může dopravit i vás. Je jedno, jestli je vás několik nebo jestli se jedná o velkou skupinu vodáků. Dočkáte se velmi příjemného a vstřícného přístupu. Nezkušení vodáci se nemají čeho bát, obdrží mapku a všechny potřebné informace o řece Sázavě. Po ukončení plavby si půjčovna pro lodě přijede, a to i tehdy, pokud plavbu skončíte dříve.

Půjčovna lodí na Sázavě

Sázava je řeka, která vám zajisté přiroste brzy k srdci a pokud se chcete dozvědět více informací o této řece a vědět, kde jsou všechny kempy, tábořiště, jezy i památky, stačí navštívit webové stránky půjčovny lodí Sázava. Tato půjčovna zde však není pouze pro vodáky, kteří se rozhodli splouvat jen Sázavu. Lodě si můžete půjčit i tehdy, když se rozhodnete sjíždět Lužnici, Vltavu, Otavu nebo i další řeky. Pokud je vaším cílem půjčit si lodě v hlavní sezóně, raději půjčovnu kontaktujte včas, abyste si mohli lodě dostatečně s předstihem zajistit.