Jaké jsou výhody směšovačích ventilů se servopohonem?

Servopohon vám může výrazně ulehčit život. Jaké jsou ale jeho výhody? V tomto článku je dopodrobna rozepisujeme.

Precizní regulace pro jednoduché i složitější systémy? Ano, i taková vychytávka existuje. Představujeme vám rotační směšovací ventil ARV Proclick, který dokáže ve spolupráci se servopohony ARM Proclick doslova nevídané věci.

Spoustu výhod

Směšovací ventil se servopohonem Proclick nabízí velice jednoduchou montáž, kterou zvládně opravdu každý. Servopohon na směšovací ventily totiž nainstalujete v pouhých dvou krocích. Stačí odstranit kolečko z ventilu ARV ProClick a zasunout motor na ventil. Procedura je tímto hotová a vy si můžete užívat všech výhod, které s sebou tento systém se servopohonem přináší.

Směšovač vody s nainstalovaným servopohonem se může pochlubit především komforním ovládáním. Velký knoflík s jasným indikátorem polohy totiž umožní všem uživatelům přesně ovládat směšovací ventil v manuálním režimu. Osmihranný tvar pro připojení ventilu zase zajišťuje ještě jednodušší montáž. BUde vám k tomu stačit klasický klíč. Zádné speciální vybavení nebo práce navíc.

Směšovací systém

Směšovací ventil se servopohonem ProClick se může pochlubit i velkým ukazatelem polohy směšování. Ukazatel knoflíku ukazuje polohu elementu uvnitř a ještě více tak usnadňuje nastavení a řízení chodu ventilu. Stupnice je navíc oboustranná, což umožňuje instalaci ventilu v různých polohách. Vylepšený vnitřní design zase přináší maximální utěsnění a precizní regulaci teplot pro pohodlnější život.

Celý systém je pak velice kompaktní a nabízí signalizaci, kterou nepřehlédnete ani v noci. Směr otáčení totiž signalizují LED diody. Tlačítko provozního režimu zase umožní přepnout automatické směšování na manuální. Jakmile to tedy budete potřebovat, můžete přijmout veškerou odpovědnost za optimální směšování teplé a studené vody.