Jak se obléknout stylově a levně?

Na vkus a módu se klade stále větší důraz a někteří řeší své oblečení již v raném věku. Pokud se to obejde bez posměchu, asi to není problém Mnoho lidí, zejména rodičů, se totiž mylně domnívá, že být hezky a vkusně oblečený je otázkou peněz. Věřte, že vůbec není. Pokud má někdo oblečení za desetisíce a navlékne ho na sebe, jak ho napadne, jistě nebude vypadat lépe než člověk v outfitu za pár stovek. A se správnými doplňky budete vypadat, že máte stále něco nového.

Pozor na barvy

Barvy oblečení podléhají módním vlnám a dlouho vás bavit nebudou. Ve vašem šatníku by určitě neměly chybět černé kalhoty. Dámský textil přece jen podléhá módním výstřelkům trochu více než pánský. K černým kalhotám se většina módních výstřelků skvěle hodí a vám tak stačí obměňovat pouze část šatníku. Dalším kouskem, který by ve vašem šatníku neměl chybět je černý svetr nebo košilová halenka. Levné dámské oblečení tak můžete doplnit o výstřední sukni či legíny.

Základem každého dobrého outfitu je mít oblečení čisté a neroztrhané. Zkontrolujte si ho, než se obléknete. Nezapomeňte veškeré barevné oblečení, včetně černého, prát, sušit i žehlit naruby. Barva vydrží sytá mnohem déle a oblečení nebude vypadat brzy opraně.

Vše dolaďte vhodnými doplňky. Budete se divit, co s vaším oblečením dovedou správně zvolené doplňky. Pásky, korále nebo různé brože dovedou vaše oblečení obzvláštnit natolik, že vaše okolí nabude dojmu, že máte na sobě neustále něco nového. Doplňky, zejména pásky, vám také pomohou ubrat nějaké to kilo.

Dopřejte svým dětem líbit se

Na bavlissimo.cz naleznete levné, ale vkusné a stylové oblečení nejen pro dospělé, ale také levný dětský textil. Pořízení pár hezkých kousků vás nevyjde draho, jak čekáte a vaše dítě bude ve škole za malou frajerku nebo malého frajera.