Investice do alu kol se vyplatí

Co se týče vozu, existuje nespočet úprav, které na něm můžete udělat, aby měl lepší jízdní vlastnosti nebo lépe vypadal. Nejvýraznější změnou je však pořízení alu kol. Vozy s alu koly zaujmu na první pohled, kola jsou natolik výrazný prvek, že je nelze přehlédnout a když si je někdo pořídí, vůz získá hned zcela jinou image. Přitom nejde o tak vysokou investici, jak si někteří myslí. Můžete si pořídit alu kola se sportovním designem, elegantním designem, v různých barevných provedeních a také v různých velikostech. Co však na alu kolech oceníte nejvíce?

Hlavní přínosy alu kol

Alu kola dokáží zcela změnit jízdní vlastnosti vozu, bude se vám lépe řídit, jízda bude bezpečnější a získáte lepší akceleraci. Kola jsou velmi lehká a pevná, vyrábí se totiž z velmi odolné slitiny hliníku a hořčíku. To oceníte při prudkých jízdách, kola se neohnou a mají velmi vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Jsou také neuvěřitelně lehká, lehkost oceníte při dlouhých jízdách, protože budete mít znatelně nižší spotřebu paliva.

Kola také prodlužují životnost pneumatik a brzd, protože pomáhají s rychlejším odvodem tepla, k tomu je stavěný jak design kol, tak i samotný materiál. Zatímco plechové disky snadno zreznou, jsou nevzhledné a musíte na ně pořizovat poklice, abyste se za ně nemuseli stydět, alu kola vám nikdy nezreznou a poklice u nich nepotřebujete. Rovněž se velmi snadno udržují a vůz s nimi vždy vypadá na úrovni.

Výběr s konfigurátorem

Pro výběr vždy používejte konfigurátor alu kol. Najdete ho v eshopu aaaalu.cz. Jde o specializovaný eshop, který disponuje velmi širokým sortimentem kol za nízké ceny, Konfigurátor vám umožní snadný výběr podle základních parametrů a máte s ním jistotu, že při výběru alu kol neuděláte chybu. Kromě alu kol v eshopu pořídíte také pneumatiky, celé komplety a řadu příslušenství.