Erotické masáže přinášejí uvolnění a mnoho zdravotních výhod

Dopřát si chvíli naprostého uvolnění a relaxu na erotické masáži se zdá jako skvělý nápad, zejména když zjistíte, že mají mnoho zdravotních benefitů. Erotické masáže byly v minulosti tabuizované, ovšem většina salonů, například Diamond massage, zaměstnává pouze proškolené maséry a masérky. Je pravdou, že dnešní masáže mají spíše terapeutický nádech, i tak jim to neubírá na zdravotních přínosech.

Erotická masáž není neznamená sexuální akt

Mezi obyčejnými lidmi existuje mylná představa o erotické masáži; je to něco, co skončí sexem a orgasmem. Masérka zde bude nahá a nakonec poskytne sexuální potěšení klientovi. To však není úplná pravda, protože jde spíše o škádlení a řízené sexuální vzrušení. Masáž je celkově uměním doteku a potěšení z pokožky. Je to zcela libidinózní a excentrický pocit zažít dotek na neprozkoumaných oblastech těla. Tantra masáže jsou klasickou ukázkou toho, že sexuální požitek není jen o jeho vyvrcholení nebo samotném aktu.

Erotická masáž v kombinaci s tantrickou masáží poskytuje maximální potěšení z duchovního spojení s tělem. Prožitek orgasmu po smyslné masáži způsobí uvolnění endorfinů, které zmírňují fyzickou bolest těla.

Potěšení erotogenních zón

Zahájením masáže je masáž zad, která je jednou z mnoha erotogenních zón. Kůže, ve které jsou uloženy miliony nervových zakončení, je dokonalým orgánem, se kterým si můžete hrát a přitom si užívat. Jak navrhují reflexologové, dlaně a plosky nohou jsou spojeny s celým tělem. Ostatní erotogenní zóny, kromě genitálií, jsou zadní část ucha, zátylek, podpaží, záda, páteř, podbřišek, vnitřní strana stehen, zadní strana kolen, všechny jsou stejně citlivé jako ostatní.

Smyslnou masáž lze provádět s masážním olejem nebo bez něj a záleží na volbě klienta. Kouzelná, smyslná masáž je vše, co člověk na konci únavného dne potřebuje. Tření zad a zkoumání možností multiorgasmu v ženském těle je skutečným požitkem a zdraví prospěšným.