Dřevořezby jako doplněk každé zahrady

Dřevo je přírodní materiál, který přímo vybízí ke kreativnímu tvoření. Nejen v domácnosti, ale také na zahradách se často objevují dřevěné doplňky a dekorace. Patří mezi ně také dřevořezby. Dřevo přímo svádí rozvinout fantazii a vytvářet originální kousky. Takové naleznete na webu drdlik.cz.

Vyberte se dřevořezbu do vaší zahrady či na terasu

V nabídce e-shopu Drdlík naleznete různé dřevořezby – postavy, dřevořezby květináče, zvířata, zvoničky nebo dřevořezby abstraktní. Nabídka je opravdu široká a vybere si zde každý milovník originálních a neotřelých dekorací. Každá dřevořezba se vyrábí na zakázku.

Postavy

Volit můžete dřevěné postavy pohádkové, mýtické, ale i další. Každý jednotlivý kousek je originál vyrobený z kvalitního kousku dřeva. Objednat si můžete postavy různých tvarů, velikostí a barevných odstínů. Některé postavy se dokonce mohou stát solitérem vaší zahrady či terasy. Máte malý rybníček nebo zahradní jezírko? Pak se vám bude hodit dřevořezba vodníka.

Květináče – dřevořezba

Patříte-li mezi milovníky dřeva a zároveň mezi pěstitele nejen okrasných květů, pak uvítáte dřevořezby květináče, které jsou ideální volbou jak do zahrady, tak i na terasu, balkon nebo do pergoly. Pro jejich výrobu se používá masivní dřevo, které odolává i nepříznivému počasí. Díky tomu, že se květináče dřevořezby vyrábějí ručně, je každý kousek originál, který promění vaši zahradu, pergolu nebo terasu v jedinečné místo.

Zvířata

Volit můžete postavy zvířat exotických, pohádkových nebo realistických. Každý jednotlivý kousek je originál s dlouhou životností. Vybírat můžete z různých velikostí i barevných variací.

Zvoničky

Zvoničky bývaly kdysi součástí venkova. Zvuk zvonku se nesl krajinou. Zvoničky se však pomalu vytrácejí. Ozvláštněte svoji zahradu malou dřevěnou zvoničkou a během odpočinku se nechte unášet cinkavým zvukem, který vydává zvonek v ní umístěný. V nabídce naleznete zvoničky různých velikostí.