Dostaňte do těla maximum proteinů pro rychlou regeneraci a budování svalstva!

Je jedno, jestli se snažíte vybudovat mohutnou muskulaturu, nebo má váš trénink naopak vést k eliminaci tuků a rozvoji svalové hmoty. Vždycky bude jednou z nejzásadnějších záležitostí to, jestli budete dostatečně zásobovat tělo bílkovinami. A to nejen co se týče jejich počtu, ale také kvality.

Pochopitelně je vždycky tou nejlepší možností kvalitní strava, odkud jsou i bílkoviny silným a příjemným zdrojem. Jenže ne vždycky máme čas, možnosti a chuť do sebe dostat takové množství bílkovin. V případě, kdy to tak není, jsou tu pro nás specializované suplementy!

Nejčastějším suplementem jsou proteinové nápoje

Proteinové nápoje jsou pro naprostou většinu lidí opravdu tím nejčastějším suplementem, které používají. Je to především proto, že je trh se suplementy tohoto typu opravdu velice široký. Najdete velké množství příchutí, výrobců, složení, a především jednotlivých specifikací, které proteinové nápoje mají. Mezi opravdu nejčastější a nejoblíbenější přitom patří hlavně whey syrovátkový protein, který je efektivní a vyváženou formou proteinu jak pro bodybuildery, tak i pro standardní uživatele.

Bílkoviny pro ty, kteří nemají rádi nápoje

Jenže bílkovinové nápoje mají stejně tak i svoje odpůrce. Důvodem je, že mají víceméně všechny proteiny velice podobnou chuť, která by se dala přirovnat k moučné. Důvodem je vysoká koncentrace nerozpustných bílkovin a tuků, které jsou v nápoji a přemění se až přímo v zažívání. To ale není problémem, protože dnešní nabídky suplementů napříč celým světem myslí i na ty, kteří nemají suplementy příliš rádi. Proto jsou například FAST palačinky a jim podobné suplementy extrémně oblíbené.

Životně důležité aminokyseliny pro naše tělo

Aminokyseliny jsou jednou z věcí, které standardně přijímáme s většinou bílkovin ze zdrojů jako je maso nebo živočišné výrobky. Jenže zároveň je nutné zmínit, že jsou aminokyseliny zásadní pro regeneraci a mnohdy jich máme v těle málo. Proto jsou pro regeneraci vhodné suplementy jako QNT BCAA 8500, které vás mohou extrémně rychle zásobit dostatkem aminokyselin. Díky tomu tak můžete nakopnout regeneraci i rozvoj svalů mnohem rychleji, než by se to jinak povedlo.