CRM systém využívá každá moderní firma. Vy ho ještě nemáte?

Stále máte na pracovním stole hromadu papírů a na počítači se překlikáváte mezi mnoha programy? Chaos nemá v moderní firmě co pohledávat. Jaký je váš obrat za minulý měsíc? Znáte docházku svých zaměstnanců? Víte, kdy budou dokončené jednotlivé zakázky pro klienty? Jaká je aktuální návštěvnost firemního webu? Máte naplánovanou práci na další týden? Pokud na tyto otázky nedokážete hravě odpovědět, tak to znamená, že CRM systém nemáte a měli byste to co nejdříve napravit.

S CRM systémem vše svedete hravě

CRM systém promění všechny vaše běžné činnosti na procházku růžovým sadem. Řada činností bude zautomatizována a data, která jste složitě počítali budete mít automaticky k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Zvolte nejlepší a nejpřehlednější CRM systém v Čechách. AutoCRM je více než jen běžný CRM systém, jde o nástroj, do kterého budou implementovány všechny funkce, jaké potřebujete pro řízení vaší firmy. Jelikož se přizpůsobí vašemu podnikání, je vhodný pro firmy všech velikostí i všech oborů.

Zcela nahradí diář vám i vašim zaměstnancům, můžete zde plánovat, přiřazovat úkoly a vidět vytíženost vašich zaměstnanců. Už se nestane, že by byl někdo přetížený a někdo neměl co dělat. U každého projektu uvidíte, v jakém je stavu. Můžete se zaměstnanci komunikovat a také sledovat jejich efektivitu a docházku. Můžete zde vyřizovat fakturaci, komunikovat s klienty, vidět u nich podrobné informace, zasílat jim nabídky a také newslettery. Můžete odsud řídit a sledovat kampaně, sledovat návštěvnost webu i další důležité statistiky. Tento systém může mít mnoho funkcí, ale implementovány budou do něj jen ty, které budete potřebovat Jde o nejdokonalejší nástroj svého druhu, který vám bude ušitý na míru, aby mohl zjednodušit, zpřehlednit a zrychlit vaší práci. Nemusí se instalovat, je všem k dispozici online a je samozřejmě plně zabezpečený, aby se do něj nikdo jiný nedostal. Můžete ho vyzkoušet zcela zdarma a rozhodnout se, jestli je pro vás tím správným řešením. Zjistěte více na AutoCRM.cz.