Chybí vám příroda? Je nejvyšší čas ubytovat se v luxusních domech na stromě

Kdy jste naposledy podnikli něco šíleného? Je třeba zažívat různé zážitky, abyste si vytvářeli hezké vzpomínky. Mnoho lidí životem jen tak proplouvá, mají hektický život a už si ani neumí udělat čas na to, co je hezké. Možná, že jste se dostali i vy do toho bodu, že žijete stereotypním životem a už jste přestali cítit to nadšení, radost a vášeň, jakou jste měli dříve. Je to špatně. Je třeba zažít něco nového a nejlepší volbou je utéct od vašeho stereotypu až na strom a to do Treehouse Ještěd.

Co vám domy na stromě nabídnou?

Treehouse u Ještědu jsou luxusní domky postavené v korunách stromů. Nejkrásnější na nich je, že jsou daleko od veškeré civilizace, neuvidíte zde ani nohu, neuslyšíte městský hluk, nikde žádná sídliště ani auta. Všude kolem vás je jen krásná horská příroda. Domy jsou hluboko v lese a nejbližším bodem je obec Křížany. Domy jsou velmi půvabné, každé ráno vás probudí zpěv ptáků a krásný východ slunce. Budete mít odsud výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Můžete zde dělat mnoho věcí, bavit se s přáteli, číst si knihu, dělat výlety do okolí, odpočívat v houpací síti na terase, popíjet víno, dělat výlety do okolí, grilovat, využívat venkovní saunu nebo se třeba kochat hvězdnou oblohou bez světelného znečištění.

Je to přesně ten zážitek, který vám v životě chybí. V domě na stromě nenajdete jen elektřinu a jakoukoliv elektroniku. Je to proto, abyste se od těchto přístrojů na chvíli odpoutali, neztráceli s nimi čas a mohli jste se soustředit jen sami na sebe nebo na své blízké. Zažijete zde magické momenty a náhle budete uvažovat o životě zcela jinak, než když jste v městském prostředí. Užijete si na chvíli svobodu, božský klid a romantiku. Bude to pro vás pravděpodobně tak silný zážitek, že si ho budete chtít opět zopakovat. Zajistěte více informací o tomto jedinečném ubytování na Treehousejested.cz.