Zásobu vody vám zajistí domácí vodárna

Máte zahradu nebo dokonce dům v oblasti, kde chybí připojení do klasické komunální vodovodní sítě a obáváte se, že zůstanete bez vody? V dnešní době již strach nemusíte mít, neboť vhodným řešením jsou domácí vodárny. Vodárnu však můžete použít i v případě, že máte na zahradě nebo u rodinného domku studnu, nebo se poblíž vás nachází zásobárna vody či říčka.

Domácí vodárna vám, kromě nezávislosti na dalších vodních zdrojích, přináší i celou řadu dalších výhod. Patří mezi ně nižší náklady na vodu. Díky tomu, že nejste napojeni do veřejné vodovodní sítě, nemusíte hradit poplatek za vodné a stočné. Vodu máte stále po ruce, neboť občas dochází k odstávce vody z veřejné vodovodní sítě, na kterou tak nejste závislí. Domácí vodárna také zajistí stálý tlak vody i v odlehlejších oblastech.

Podle čeho vybírat?

Pro každého z nás je asi velmi důležitý sací výkon vodárny. Ten je závislý na druhu čerpadla, který vodárna obsahuje.Také objem nádrže je hledisko, podle něhož si jednotlivé druhy vodáren vybíráme. Ten závisí na počtu lidí či spotřebičů, které chceme vodou zásobovat.

Velký výběr různých modelů nabízí společnost VODA JANEK, která nabízí nejen vodárny, ale i čerpadla, vodoinstalační a topenářský materiál a sanitární techniku. Na trhu se objevuje již delší dobu, díky čemuž nasbírala důležité zkušenosti, jež se odrážejí v nabídce velmi kvalitních produktů. Kromě toho si zde můžete také objednat opravy čerpadel.

Tipy pro vás

Domácí vodárna Janek je vlastní výrobek společnosti, který se vyrábí z kvalitních dílů jež vyrábějí ověření výrobci. Její součástí je samostatné čerpadlo DAB JET 102M a horizontální membránová tlaková nádoba, která je dokonale izolovaná od kontaktu s vodou, díky čemuž nabízí delší životnost. Výhodou tohoto modelu je i nastavitelný tlakový spínač s rozbočovačem, přípojná hadice mezi čerpadlem a tlakovou nádobou a přívodní šňůra. Také instalace je velmi snadná.