Ústí nad Labem – průmyslové město severních Čech. Naleznete zde různé zajímavé nabídky práce

Ústí nad Labem je průmyslové a kulturní centrum severních Čech, středisko Ústeckého kraje. Nachází se zde řada zajímavých historických památek. Mezi známé patří například hrad Střekov. Do města míří také rodiny s malými dětmi a to díky proslulé ZOO. Známá je i jeho průmyslová tradice. Město má i dobré sportovní zázemí. Také láká na různé nabídky práce.

Rozvinutý průmysl města

Velký rozvoj průmyslových oborů město zaznamenalo již v 19. století. Přispělo k tomu i zavedené železnice do města. Ta podpořila strategickou polohu města. Mezi obory, které se v té době začaly rozvíjet, patřila nejen doprava, ale i chemická a hutní výroba, která využívala levné zdroje energie v podobě uhlí. Také průmysl chemický má ve městě nezastupitelné místo. Mezi další průmyslová odvětví patří průmysl textilní, zpracovatelský, potravinářský a strojírenský. Díky lodní dopravě a bohaté silniční infrastuktuře je ve městě rozvinutý také průmysl dopravní. Volné pracovní pozice se nabízejí také ve školství, zdravotnictví, cestovním ruchu, gastronomii, službách nebo administrativě. Pokud se tedy zamýšlíte nad tím, že byste vě městě hledali práci, pak se pro vás zajisté práce Ústí nad Labem nalezne. Volné pracovní pozice naleznete na některém z pracovních portálů. Patří mezi ně i cz.jobimi.com. Volná pracovní místa jsou zde uspořádána podle oborů a pracovních pozice nebo podle měst. Stačí vyplnit políčko vyhledávače a volné pracovní pozice budete mít přehledně zobrazené.

Nejen práce, ale i zábava, relaxace a odpočinek

Kulturní zážitky nabízejí místní divadla a kina. Zasportovat si můžete na některém z místních stadionů. Letní parna přímo vybízejí k návštěvě bazénu. Ve městě je profesionální tým hokejistů, fotbalistů, basketbalistů a florbalistů.