Masážní křeslo poskytuje nekonečný relax a mnoho zdravotních výhod

I když se může o zdravotních výhodách polemizovat, jedna věc je jistá – přinášejí neskutečnou úlevu a dobrý pocit. Bylo již několikrát prokázáno, že masáže všeobecně, včetně masážních křesel dokáží zmírnit bolesti zad, napětí kolem krční páteře, ale také přinést úlevu od napětí a stresu.

Užijte si relax a zbavte se stresu v masážním relaxačním křesle, které si snadno vyberete na rskresla.cz.

Snižte stres a podpořte duševní zdraví

Masáž může pomoci snížit stres na fyzické a psychické úrovni snížením srdeční frekvence, krevního tlaku, hladiny kortizolu a hladiny inzulínu. Uvolňuje se také serotonin a dopamin, které tělu pomáhají překonat chronický nebo navyklý, ale i akutní nebo krátkodobý stres. Masážní relaxační křeslo poskytuje úlevu od stresu, ale pravidelné masáže mohou působit i preventivně.

Dopamin, serotonin a endorfiny jsou neurotransmitery, které se uvolňují při stimulaci autonomního nervového systému. Dopamin je známý jako hormon „dobré nálady“. Serotonin pomáhá regulovat vaši náladu, spánek, chuť k jídlu, trávení a paměť. A endorfiny jsou přirozeným lékem na bolest vašeho těla, který vaše tělo produkuje v reakci na stres nebo nepohodlí. Už víte, proč se lidé po masáži usmívají?

Zmírněte chronické bolesti

Bolest dolní části zad je častou příčinou invalidity na celém světě. Přibližně jeden z deseti lidí ji má a pro mnoho lidí, kteří trpí bolestí zad, se stává chronickým onemocněním. Masáž pomáhá zlepšit žilní a lymfatický tok v celém těle. Manipulací se svaly je schopen zvýšit průtok krve v celém těle. Zvyšující se průtok krve usnadňuje cirkulaci a vstřebávání živin do svalových tkání.

Zahrnutí masážní terapie může pomoci s chronickou bolestí, jako je bolest zad, hlavy, osteoartróza, a behaviorální zdravotní problémy, jako je úzkost a deprese, rehabilitace a atletický trénink a léčba zranění.

Vyberte si své masážní křeslo na rskresla.cz a čerpejte z mnoha jeho výhod.