Stavební mechanizace Norwit

Zimní období je pro většinu firem i živnostníků pracujících v oboru stavebních prací dobou příprav na nastávající sezónu. Přestože letošní, ale ani předchozí zima byla pro stavaře svým mírným průběhem příznivá, nebývá zakázek tolik jako v průběhu ostatních měsíců v roce. Proto je dobré věnovat péči strojům a stavební mechanizaci vůbec. Vysloužilé stroje nahradit novými moderními, nebo je případně dát do servisu.

Prodej strojů

Špičkou mezi prodejci stavební mechanizace je společnost Norwit.cz. V sortimentu strojů a nástrojů této firmy najdete vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky. Z bohaté nabídky si vyberou jak stavební společnosti, tak živnostníci, kteří se věnují terénním úpravám, zhutňování povrchů, zakládání staveb a podobným činnostem. Společnost Norwit.cz také zastupuje přední světové výrobce stavební mechanizace. Například je výhradním zástupcem společnosti Light Equipment BOMAG v České republice. Tato společnost patří mezi přední výrobce hutnicí techniky, která v tomto sortimentu představuje skutečnou světovou špičku.

Péče o stroje

Ještě než je stavební mechanizace prodána a předána zákazníkovi, věnuje jí firma Norwit.cz velkou pozornost. Každý prodávaný stroj je důkladně zkontrolován, aby byl perfektně připraven k okamžitému použití. Nedílnou součástí prodeje každého stroje je samozřejmě předání dokumentace a také zaškolení obsluhy. Péče o stavební mechanizace ze strany Norwit.cz ovšem nekončí samotným prodejem. Následně se provádějí garanční prohlídky, kupující má možnost využívat záruční i pozáruční servis a odborné poradenství. Další službou je nabídka prodeje náhradních dílů, ale také jiného spotřebního zboží.

Nabídka strojů

Vedle výše zmíněné hutnicí techniky nabízí Norwit.cz minirypadla pro zemní práce japonské značky AIRMAN nebo minidumpery od italského výrobce C&F. Při budování tvrdých povrchů se uplatňují stroje na řezání a broušení diamantovými nástroji, které jsou určeny k řezání betonu i asfaltu. Stroje Barikell či Swepac jsou určeny k pokládce a úpravě betonu. Další stavební mechanizaci od Norwit.cz si můžete prohlédnout na webových stránkách této společnosti.