S výběrem správné podlahové krytiny vám pomohou v Koberce BRENO

Chystáte se na rekonstrukci svého interiéru a přemýšlíte nad výběrem vhodné podlahové krytiny? V tom případě se neváhejte obrátit na Koberce Breno, kde najdete široký výběr podlahových krytin. Podlaha je základ každého interiéru, proto je vhodné se pořádně zamyslet nad jejím výběrem. Každý typ podlahové krytiny má své výhody a nevýhody, které je třeba před jejich pořízením znát. A jaké podlahové krytiny najdete v prodejnách Koberce Breno?

Vinyl nabízí řadu výhod

Jedním z velice oblíbených a často využívaných typů podlahových krytin, jež najdete v prodejnách Koberce Breno, jsou vinylové podlahy. Jejich hlavní výhoda spočívá ve snadné a rychlé pokládce. Dalšími přednostmi je jejich odolnost proti vlhkosti, tepelná vodivost, jednoduchá údržba a moderní vzhled. Vinylové podlahy se prodávají v širokém spektru dekorů, které skvěle dokážou nahradit plovoucí podlahy či dlažbu. Za jejich nevýhodu může někdo považovat to, že se nejedná o přírodní materiál.

Kusové a metrážové koberce najdou využití v mnoha místnostech

V prodejnách Koberce BRENO najdete také velký výběr koberců v širokém spektru barev, tvarů a materiálů. Na výběr máte koberce metrážové nebo kusové, které můžete využít v mnoha místnostech vašeho domu či bytu. Koberce patří mezi odolnou a elegantní podlahovou krytinu, jež poskytuje místnosti útulný a hřejivý pocit. Předností koberců je také útlum hluku.

Nevýhodou může být náročnější údržba. V komerčních prostorech pak najdou vyžití především zátěžové koberce, které jsou charakteristické vysokou odolností.

PVC podlaha je charakteristická svou odolností

Dalším typem podlahové krytiny, který najdete v prodejnách Koberce Breno, jsou podlahy z PVC. PVC podlahy jsou vyráběny v širokém barevném provedení, jež dokážou realisticky imitovat běžné typy podlahových krytin. Z tohoto důvodu jsou velice oblíbené. Dalšími přednostmi této podlahy je jejich vysoká odolnost a dlouhodobá životnost, takže vám budou sloužit mnoho let. Díky své odolnosti najdou využití i v zatěžovaných prostorech.

Vyberte si správný výběr podlahové krytiny za akční ceny ještě dnes.