Pronájem elektrocentrál se postará o nepřetržitou dodávku energie

Potýkáte se ve své firmě s výpadky proudu? Anebo potřebujete zajistit spolehlivý zdroj elektrické energie při plánované odstávce proudu, či zajistit elektřinu mimo dosah elektrické sítě? Právě v těchto případech najde uplatnění půjčovna elektrocentrály, která vám dokáže zajistit nepřetržitou dodávku energie. Mezi nejčastěji využívané záložní zdroje patří bateriové, benzínové a dieselové záložní zdroje, které zajistí 100% spolehlivou dodávku elektrické energie. A kde najde pronájem elektrocentrály využití?

Elektrocentrála najde využití v mnoha provozech

Elektrocentrála neboli motorgenerátor je zařízení, které poskytuje spolehlivý a nepřetržitý přísun elektrického proudu. Elektrocentrála najde využití ve všech provozech a firmách, které jsou závislé na elektrické energii. Například se jedná o zemědělskou výrobu, stavební průmysl, výrobní provozy, zdravotnictví, vodohospodářství apod.

Uplatnění najde také na různých akcích, jako jsou koncerty, sportovní akce, firemní akce a jiné události, kde je potřeba zajistit dodávku elektrické energie.

Elektrocentrála od profesionální firmy

Jedním z předních firem působící na českém a slovenském trhu v oblasti poskytování náhradních zdrojů elektrické energie je firma CE ENERGY. Tato firma poskytuje záložní zdroje energie již téměř 30 let. Využít můžete služby trvalé energetické zálohy nebo energetické pohotovosti. Společnost CE ENERGY vám zajistí nejen pronájem elektrocentrál, ale také veškeré vybavení, dopravu a instalaci, takže vše budete mít bez starostí.

V rámci jejích služeb získáte také přehled, kdy má dojít ve vaší firmě k přerušení dodávky elektřiny a možnost spravovat všechny výpadky a odstávky odkudkoliv ze svého mobilu či počítače. Navíc při registraci do portálu získáte vstupní bonus ve výši 1000 Kč na využití služeb společnosti CE ENERGY.