Přídavná zařízení a doplňky na traktory

Zemědělci, farmáři, chovatelé i jiní majitelé traktorů mají možnost si svůj traktor dovybavit o nejrůznější nástavce, doplňky či zařízení. Jejich velký výběr nabízí společnost AGPower. Jako příklad je možné uvést následující vybavení:

Vidle na balíky

Jedná se o kompletní vidle na balíky s hroty do třetího bodu. To znamená tříbodové upevnění a upevnění pro nosný trojúhelník. Skvělé jsou sklopné vidle s čepem o nosnosti 800 kg. Tyto robustní sklopné vidle na balíky jsou zhotoveny z kvalitního materiálu a zákazníkům jsou dodávány kompletně, tedy včetně čepů a kovových hrotů o délce 1100 mm. Jednou z předností sklopných vidlí je jejich jednoduché zapojení a manipulace s nimi. Dají se připojit jak na slabší, tak na silnější traktor. Vnitřní strana čepů má průměr 28 mm, což je dostatečná síla i pro použití na větších traktorech. Povrchová úprava je provedena odolným práškovým lakem. Vidle na balíky se dají bezpečně přepravovat, neboť v převozním, tedy sklopeném stavu se hroty jednoduše zajistí čepem. Pokud jde o možnosti využití, tak jsou sklopné vidle vhodné na jakýkoliv stroj, ať už se jedná o Zetor, Case, Claas, New Holland, Kubotu či jiné.

Další typy vidlí

Pro přepravu balíků sena, slámy apd. jsou určeny přepravní vidle s upínáním EURO do čelního nakladače. Dodávány jsou s hroty o délce 1100 mm, které jsou od sebe vzdáleny 750 mm. Rám je uzpůsoben pro rychlou výměnu a připojení a přepravní nosnost je 700 kg.

Doplňky pro traktory

V sortimentu AGPower nechybí ani sedadla odpružená, mechanická a vzduchová nebo sedačky universální. Základní sedačka na traktor je kožená. Mechanicky odpružená sedačka je vybavena posunem dopředu a dozadu v délce posunu 150 mm. Výška sedadla na traktor je 29 cm – měřeno od spodní základny po sedák. Sedačka je koženková a poskytuje řidiči příjemné sezení.

V nabídce je dále opěrné kolečko s držákem k přívěsu či přívěsnému vozíku. Nosnost je 150 kg a kolečko je dodáváno s trubkou 48 mm včetně držáku.