Expresní či mezinárodní přeprava? Využijte služeb kvalitní kurýrní firmy

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete využít expresní přepravy, přepravy mezinárodní či vnitrostátní, která bude spolehlivá? Obraťte se na kvalitní kurýrní službu.

Rychle a snadno

Kvalitu v této oblasti zastupuje kurýrní služba Praha. Tato společnost působí již od roku 1990 jako první, navíc ryze čeká kurýrní a spediční firma. Vychází tedy z dlouholetých zkušeností. Nabízí možnosti mezinárodní přepravy, expresní přepravy či vnitrostátní přepravy.

Kurýrní služby

Vybrat si můžete z nabídky kurýrních služeb. Vyberete-li si službu Standart, jsou vaše zásilky doručeny ve specifických lhůtách, například v rámci České republiky do vybraných míst do 18 hodin, do ostatních míst do 23 hodin. Možnost doručení se však týká také Slovenské republiky, Anglie či zbytku světa. Využít však můžete i služeb Expres, Direct servisu či víkendového doručení, kdy budou vaše zásilky doručeny v sobotu i v neděli do vybraných míst, pokud budou objednány v pátek do 18 hodin. Více se dozvíte na stránkách http://www.intimekuryr.cz.

Direct servis nabízí možnost přepravy top-urgentní zásilky kamkoliv a kdykoliv kurýrem, který poveze pouze tuto jedinou zásilku. Doba doručení je pak přímo závislá pouze na vzdálenosti příjemce a možnostech dopravního spojení k němu. Tato služba je nabízena bez omezení operativních hodin, o víkendech i svátcích, po celé ČR, SR i po Evropě.

V nabídce kurýrní služby však nechybí ani další zvláštní služby, které si můžete prohlédnout na stránkách http://www.intimekuryr.cz.

Online objednávka

Skvělé je, že můžete využít i možnosti online objednávky, do které vyplníte potřebné údaje, viz kontaktní informace, údaje o vyzvednutí, místo doručení, informace o zásilce, a snadno si tak objednáte potřebné služby.