Potřebujete odstěhovat? Půjčte si dodávku!

Nenadálá životní situace vás nutí k okamžitému stěhování a všichni stěhováci mají plno práce? Zdědili jste dům nebo byt po babičce a chcete vše v klidu přebrat, roztřídit a rozhodnout se, co si ponecháte, co rozdáte nebo věnujete na charitu a co se už jen vyhodí? Když už stěhováka seženete, bývají předražení, netrpěliví a na váš majetek, který vezou neberou ohled. Sežeňte pár kamarádů a kamarádek, kupte občerstvení a využijte půjčení dodávky v Praze.

Bojíte se, že je to drahé?

Na dodavky-express.cz se můžete sami rozhodnout, zda si vyberete vůz z řady classic, který má minimální náklady. Pokud toužíte mít trochu luxusu je pro vás připravena řada premium, která je nadstandartní a vám dopřeje více komfortu. U obou řad dodávek je zaručen perfektní technický stav a vy tak nemusíte mít žádné obavy, že se na autě, v době půjčení, něco porouchá.

Jeďte na dovolenou minibusem

Že se kvapem blíží Vánoce a s nimi spojený Silvestr vám asi nemusíme připomínat. Mnoho lidí plánuje příchod nového roku oslavit společně s rodinou nebo kamarády v pronajaté chatě na horách. Tento způsob oslav je velice oblíbený a mnoho Čechů si pronajímá chaty i v zahraničí. Vozidla často někteří z účastníků mají ve špatném stavu a prostě si řeknou, že to risknou. Jenže mnohdy zůstanou někde viset. Půjčením minibusu takovým nepříjemným situacím předejdete. Cena pronájmu minibusu není tak vysoká, jak si mnozí myslí. Pokud si spočítáte, kolik naložených aut se na cestu vydá, bude i finanční stránka výhodnější. Navíc, společná cesta mnohem rychleji uteče a vy si při ní můžete užít spoustu legrace nebo celou oslavu naplánovat.

Co vše k pronájmu potřebujete?

Vždy musíte složit kauci na základě které vám dodávku nebo minibus vydají. Výše kauce se mění s ohledem na typ půjčeného vozidla. Na dodavky-express.cz vám ochotně výši kauce sdělí na zákaznické lince. Pak už jen stačí občanský průkaz a vůz je váš na vámi určenou dobu.