Ubytování v Praze – kde je to nejlepší?

Hlavní město nabízí spoustu kulturního i sportovního vyžití. Můžete navštívit výstavy, koncerty, divadla nebo jít na velkolepou sportovní akci. Je toho k vidění velká spousta, zejména pak historické památky, které jsou proslulé po celém světě. Sjíždějí se za nimi turisté z Japonska, Německa, Španělska a dalších zemí. Do Prahy zavítá i spousta českých turistů.

Kde přenocovat?

Máte naplánovanou cestu do Prahy? To je určitě dobře, Praha je krásné historické město. Jako spoustu turistů vás jistě napadne otázka – kde přenocovat? Ideální by to bylo kousek od centra s dobrou dostupností na tramvaj, metro nebo autobus. Chcete minimálně základní vybavení, čisto a také samozřejmě rozumnou cenu. V hlavním městě bývá ubytování vždy o něco dražší, zejména pak v centru, kde se soustřeďují památky. Kde tedy v Praze bydlet? Vyberte nejlepší hotel v Praze i vy! Za rozumné peníze získáte požadované ubytování takřka v centru Prahy.

Hotel Akat nabízí celkem tři druhy ubytování, takže si na své přijdou všichni návštěvníci. K dispozici jsou pokoje hostelového typu, které nabízí možnost až 28 lůžek. K dispozici je společná koupelna s toaletou, kuchyňka. Pokoje disponují televizí a také wi-fi připojením. Je možno pronajmout pokoje samostatně, popřípadě pronajmout celé patro. Ideální pro školní výlety, turistické skupiny a podobně.

Hotel a apartmán

Pro ty, kteří mají rádi větší soukromí a chtějí vlastní pokoj s vlastní koupelnou a toaletou nabízí hotel v Praze možnost krásných a vybavených pokojů a apartmány. Pokoje jsou standardně vybaveny, disponují televizí, wi-fi připojením a jsou k dispozici v jako jednolůžko, dvojlůžko, trojlůžko nebo čtyřlůžko. Apartmány jsou naproti tomu plně vybaveny, disponují kuchyňkou, velkými pokoji, někdy předsíní a obývacím pokojem. Vyberte si, kde během pobytu v Praze přespíte!