Hledáte špičkovou veterinární péči? Pak se obraťte na veterinární kliniku Vethope

Každý, kdo chová domácího mazlíčka, pro něj chce jen to nejlepší a to platí i o veterinární péči. Pokud hledáte veterináře, který poskytne špičkovou péči, pak se obraťte na veterinární kliniku Vethope v Praze. Ta se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček a dalších drobných savců.

Co všechno nabízí Vethope?

Veterináři na veterinární klinice Vethope každý den aplikují inovativní, efektivní a maximálně šetrné preventivní a léčebné veterinární postupy. Díky tomu mohou zajistit vašim mazlíčkům nejen dobrou kondici, ale také uleví od bolesti nebo zlepší jejich náladu. Cílem veterinářů je také dát majitelům mazlíčků naději na lepší a delší život jejich zvířecích kamarádů. To vše mohou nabídnout díky špičkové biochemické a hematologické diagnostice, díky profesionální péči o zuby domácích mazlíčků. Svým čtyřnohým parťákům zde můžete nechat odstranit zubní kámen u psa

Veškeré chirurgické zákroky provádějí na klinice v šetrné inhalační anestezii. Velmi často se zde provádí kastrace psa nebo kastrace králíka. Pokud je potřeba hospitalizace, probíhá ve speciálně upravených prostorách a hospitalizovaným poskytují zaměstnanci kliniky intenzivní péči, která směřuje k jejich brzkému uzdravení.

Vybavení kliniky

 

Základní vyšetření provádějí veterináři v ordinaci, která je vybavená vším potřebným pro základní klinické vyšetření, pro vakcinaci nebo drobnější ošetření. Složitější vyšetření nebo zákroky se provádějí v oddělených prostorách, které jsou k tomu určené.

Vethope disponuje také vysokovýkonným rentgenem s anatomickým programem, moderním stacionárním sonografem s vysokým rozlišením, vybavenou laboratoří, operačním prostory a při zákrocích používá speciální anestezii SAFETY+. K péči o chrup využívá klinika dentální rentgen a dentální jednotku Profident Lumos.

Podrobnosti o poskytované péči naleznete na stránkách https://www.vethope.cz/cs/.