Chystáte se prodat své auto?

Očekáváte pod stromečkem nové auto a chystáte se to stávající prodat? Nebo uvažujete o koupi nového auta a na to staré budete shánět kupce? Čekáte rodinu a potřebujete větší automobil? Nevěříte autobazarům, kde auto často stojí i několik měsíců, chátrá a zbytečně tak ztrácí na své hodnotě? Máte rádi věci pod kontrolou, včetně prodeje svého majetku? Na prodejauto.eu máte celý prodej pod vašim vedením a vše si řídíte vy sami. Včetně pohybu ceny.

Prodejte auto online

Svůj vůz nafoťte, vyplňte jednoduchý inzerát, který vám zabere maximálně tři minuty a můžete ho na prodejauto.eu během chvíle zveřejnit. Vše z pohodlí domova, snadno a rychle. Případné zájemce si vybíráte sami. Autobazar online si prohlíží mnoho uživatelů, proto je reálná šance, že váš inzerát zaujme hned několik zájemců. Vy už jen čekáte doma na odpovědi, které přijdou na váš email.

Stejným způsobem můžete auto také koupit. Stejně jako můžete vy i mnoho dalších využívá možnosti inzerovat prodej svého automobilu prodejauto.eu. Můžete tak vybírat nové auto nebo motocykl ze stovek inzerátů. Inzeráty jsou seřazené podle kategorií. Kritéria, která jsou pro vás důležitá – značka, typ auta, obsah, barva, stáří nebo také město ze kterého inzerent pochází. Vše si můžete pohodlně vyfiltrovat a prohlížet inzeráty přímo vám na míru. Motoinzerce kromě automobilů a motocyklů také nabízí prodej dodávek, nákladních aut, čtyřkolek, ale také náhradní dílů a příslušenství. Nabídku vidíte nejen soukromých prodejců, ale i různých autobazarů. Koupit můžete nové i ojeté auto. Nezáleží tak na tom, zda sháníte levný ojetý automobil nebo nový luxusní vůz.

Díky spolehlivosti a velkému počtu koupených a prodaných aut se společnost těší stále větší oblibě, proto i vy jistě najdete vůz, který hledáte a to po pár kliknutí.