Poptávkový portál je pomocník pro každého z nás

Poptávky i nabídky firem na jedno místě sdružuje portál trh poptavek. Naleznete zde inzerci i nabídku služeb na jednom místě to přehledně dle lokalit či jednotlivých oborů.

Poptáváte služby?

Pokud hledáte řemeslníka, nějaké zboží nebo poptáváte jakoukoli službu, pomocí jednoduchého formuláře můžete zadat poptávku zdarma. Po jejím odeslání dojde k ověření pracovníkem portálu a následně je rozeslána vhodným dodavatelům. Dodavatelé, kteří o poptávku projeví zájem, na vámi uvedený e-mail zašlou svoji nabídku a je na vás, zda a kterou z nich si vyberete. Jakmile si zvolíte vhodného dodavatele, je potřeba poptávku ukončit a to pomocí linku, který obdržíte v potvrzovacím e-mailu po jejím vložení. Do něj vložíte název firmy, kterou jste si pro realizaci zvolili. Díky potvrzení získáváte body, které můžete proměnit v katalogu dárků.

Pomocníkem pro výběr dodavatele může být i celá řada referencí, které na portálu naleznete.

Při zadávání poptávky je potřeba nejen její podrobný popis, ale také kontaktní údaje a čas a místo realizace poptávky.

Vaše poptávka může být ověřována u realizátora a to především zda se jedná o poptávku reálnou.

Jste dodavatel?

Trh poptávek může využít i dodavatel. Portál trhpoptavek registrovaným dodavatelům umožňuje získávat nové poptávky a to s přímým kontaktem na zákazníka, jemuž může představit své služby či produkty s cenovou nabídkou.

Díky registraci na portálu je každý dodavatel automaticky registrován i na další portál s řemesly, na němž automaticky získává, a to zcela zdarma, webovou prezentaci své firmy.

Každý registrovaný dodavatel může, v případě potřeby, využívat zákaznickou podporu a to jak po e-mailu tak i telefonicky.

Mezi další výhody patří reklamní prostor pro potenciální zákazníky. Vybrat si lze nejen prostor pro reklamu, ale i její délku. Ke každému jednotlivci je přistupováno individuálně a to tak, aby byla splněna jeho představa.