Erotické pomůcky – dnes běžný standard!

Byly doby, kdy slovo erotická pomůcka bylo málem sprosté! Která žena doma měla vibrátor, pečlivě jej schovávala, jeho koupi promýšlela několik měsíců, aby jí u toho nikdo neviděl a také se s tím nesvěřovala, mnohdy ani kamarádkám. Doba se mění a také povědomí o sexu a sexuálních hračkách je jiné, v mnohém otevřenější. Přestože se najdou jistě puritáni, kteří takové věci v žádném případě doma mít nebudou, tak je stále více a více těch, kteří o dané věci projevují zájem.

Když se řekne erotická hračka

Nebo také pomůcka. O co vlastně jde? Co si za tím představit? Spoustě lidem se asi jako první vybaví vibrátor, ten je asi jednou z nejrozšířenějších pomůcek. Využívají jej nejen single ženy, ale také ty, které jsou v nějakém partnerském vztahu. Ostatně dost mužů popisuje předehru s vibrátorem jako vzrušující a sexy. A není se čemu divit, když mají partnerku ve své moci a určují tempo jejich rozkoše.

Co však muži? Jaké erotické pomůcky si mohou užívat oni? Mohou využívat masturbátory. O co jde? Jde o pomůcky nejen pro osamělé muže, řadí se zde například také umělé vagíny. Jsou zajímavým zpestřením partnerských hrátek, můžete vyzkoušet nejrůznější tvary, vzhledy, velikosti. Existují kousky vibrační i nevibrační. Vše je na vašem výběru. To však není všechno! Jistě znáte nafukovací panny, povětšinou v tom ironickém nebo vtipném pojetí, kdy jej dostávali muži jako legrační dárek.

Dnes jsou však tyto panny do posledního detailu promyšlené, takže se vůbec nepodobají těm bývalým směšným atrapám. Dnes si můžete vybrat tvar těla, jsou dosti realistické, blondýnky, brunetky, černošky a podobně. Chcete-li vyzkoušet něco nového, pak vsaďte na erotický nábytek. Najdete zde například erotickou podložku, erotickou houpačku, stroje a podobně. Vyberete si tak přesně to, co vám vyhovuje!