Pohodová dovolená u Máchova Jezera

Máchovo jezero patří mezi jedny z nejkrásnějších míst naší republiky. A není to jen samotným jezerem, ale také nádhernou přírodou, která je všude okolo. Tu si mimo jiné pro své povídky vybral i známý Karel Hynek Mácha. Pokud byste i vy chtěli poznat jeho kraj, určitě tak udělejte a třeba se můžete ubytovat v některém z místních kempů, abyste to měli do přírody skutečně blízko.

Hrady i příroda

Pokud hledáte místo, kde byste mohli strávit svou příští letní dovolenou, pak Máchův kraj rozhodně stojí za návštěvu. Nabízí toho totiž spousty zajímavostí a zábavy a to pro všechny generace, takže nebudete mít o program nouzi. Samozřejmostí je nádherná příroda s borovicovými lesy a skalnatými reliéfy. Právě tyto skály se staly domovem mnoha středověkých pánů, kteří si na nich stavěli své hrady. Těch najdete v okolí celou řadu. Za zmínku rozhodně stojí Bezděz, Houska či Kokořín.

Na své si v tomto kraji přijdou také malé děti a mladí lidé. Za návštěvu stojí například muzeum věnované populárnímu Čtyřlístku a přímo u Máchova jezera se mladí mohou pobavit na místní diskotéce, popřípadě na některém z tanečních festivalů, které se zde konají.

Nejlepší ubytování přímo u jezera

Pokud budete hledat ubytování v této lokalitě, na výběr budete mít samozřejmě hned několik možností. My vám však doporučujeme některý z kempů, jako například elite-stare-splavy.cz, který vám nabízí velice příjemné ubytování v nádherné prostředí Starých Splavů. Ubytovat se zde mohou jednotlivci, rodiny, ale i celé skupiny a tábory.

Máchovo jezero ubytování poskytuje velmi příjemný prožitek vašich volných dní, při kterých můžete relaxovat u vody, věnovat se aktivnímu odpočinku v podobě výletů či cyklovýletů. Můžete vyzkoušet některý z vodních sportů, které lze na Máchově jezeře provozovat či další zajímavosti, které u vás doma nenajdete. Zkrátka u Máchova jezera je dovolená přesně taková, jak má být.