Jste po čerstvém rozchodu? Běžte se bavit!

Váš protějšek se rozhodl žít nadále bez vás a opustil vás? Nebo naopak, konečně jste si řekli, že máte na víc a už nechcete ztrácet čas s někým, kdo si vás nezaslouží a ze vztahu umí jen brát a nic nedávat. Většina odborníků nedoporučuje se hned po rozchodu „uvrtávat“ do dalších vztahů a hledat si vážné známosti, to vám však nebrání v nezávazném seznamování a flirtování.

Seznamujte se, bavte se

Je pravdou, že najít si „zábavu“ jen na jednu noc mají mnohem snadnější ženy než muži, přesto se mnoho žen stydí nebo bojí oslovit muže a strávit s ním jen jednu nezávaznou noc. Jiné na takové věci nemají čas nebo se takto nemohou prezentovat na veřejnosti z různých důvodů, což se ostatně týká i mužů. Flirt seznamka je ideální způsob pro všechny, kteří se nemohou nebo nechtějí seznamovat naživo a upřednostňují anonymitu internetových seznamek.

Zahoďte stud a poslouchejte své tělo

Nepotlačujte chuť na sex, která je pro zdravého člověka zcela přirozená. Po kvalitním sexu vyplavuje mozek do těla endorfiny, což jsou hormony štěstí. Endorfiny dodávají vašemu tělu energii, dobrou náladu a působí jako prevence proti mnoha onemocněním, včetně těch psychických. S přívalem endorfinů se zrychluje metabolismus a svět se hned zdá „růžovější“. Rozchod s partnerem vás přestane trápit mnohem rychleji.

Erotická seznamka není jen místem pro zoufalce, jak se mnoho lidí mylně domnívá. Seznamky, orientované pouze na sex, využívá mnoho žen a mužů, kteří vedou společnosti a jsou na vysokých postech. Shánět milence po barech a na večírcích může uškodit jejich pověsti, proto jsou seznamky ideálním místem, kde od vás nikdo neočekává nic jiného.

Topky.singles je oblíbeným seznamovacím portálem, kde kromě seznamování zjistíte mnoho informací a užitečných rad, jak si single život užívat.