Podceňování ochranných pracovních pomůcek vede k nepříjemným úrazům

Věděli jste, že každoročně dojde po celém světě až k 340 milionům pracovních úrazů? Zjistila to statistika International Labour Organization a každý den následkem pracovních úrazů kolem 6000 tisíc lidí v práci zemře. Jde o velmi vysoké číslo, za které je zodpovědná i skutečnost, že velké množství lidí nepoužívá adekvátní ochranné pracovní pomůcky. Někteří lidé je nepoužívají, protože si je nemohou dovolit, ale většina lidé je nemá z toho důvodu, že jim při práci snižují pohodlí nebo si neuvědomují riziko své práce.

Bezpečnost vždy na prvním místě

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě a je důležité identifikovat, jaká rizika při vaší práci hrozí. Může vám spadnout něco na hlavu, může dojít k úrazu rukou nebo nohou? Ochranné pracovní pomůcky jsou důležité a pokud je nenosíte z toho důvodu, že se vám nelíbí nebo vám snižují pohodlí, uvědomte si, že jde o minimální daň za to, že budete ochráněni před mnoha riziky. Ochranné pracovní pomůcky nemusí být ošklivé nebo nepohodlné, stačí navštívit web uvex-safety.cz, kde se vám nabízí moderní ochranné pomůcky, které mají stylový vzhled a zajistí ty nejlepší vlastnosti.

Nabízí se vám moderní pracovní oděvy, kvalitní pracovní obuv, ochrana sluchu, ochranné rukavice, ochranné přilby a mnoho dalšího. Důležité jsou také ochranné brýle, protože zrak je naším nejdůležitějším smyslovým orgánem. Někteří lidé se nošení pracovních brýlí vyhýbají, protože se jim zamlžují a snižuje se tak jejich viditelnost. Stačí však sáhnout po moderních pracovních brýlích, kterými jsou straničkové brýle uvex pheos cx2.

Ty se vám při práci nezamlží, disponují povrchovou úpravou uvex supravision extreme, která zabrání zamlžování. Brýle jsou anatomicky tvarované a při práci ani nebudete vědět, že máte nějaké brýle na sobě. Inspirujte se i dalším sortimentem, který vám zajistí tu správnou ochranu, abyste se při své práci mohli cítit bezpečně.