Parkovací sloupky a zábrany chrání před neohleduplnými řidiči

Všimli jste si někdy vozu, který stojí na cizím místě nebo na místě, kde vůbec nesmí stát? V České republice jde o běžný obrázek, který můžeme denně vídat na mnoha místech. Řada lidí má vyhrazená místa na parkování, která jsou často dokonce označena značkou, ani to mnohdy bezohledné řidiče neodradí od toho, aby na daném místě své auto zaparkovali. Existuje nějaká ochrana proti takovému jednání? Ano, jde o parkovací sloupky a zábrany.

Zajistěte si spolehlivé parkovací sloupky, motýlky i zábrany

Když už řidiče neodradí značky, sloupek ho odradí už stoprocentně, protože mu bude blokovat na takové místo s vozem vůbec vjet. Parkovací sloupky prodává společnost TOP Znak s.r.o. a sice prostřednictvím svého webu na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany. Pokud chcete účinně zabránit, aby na dané místo vjížděla jakákoliv auta, ideálním řešením jsou pevné sloupky. Nabízí se vám sloupky z žárového zinku i z komaxitu. Komaxitové zábrany disponují navíc bílým práškovým lakem a mají dvojí protikorozní ochranu.

Tyto sloupky mají velmi dlouhou životnost a jsou také velmi odolné. Sloupky se vám nabízí také jako motýlky, takový sloupek dokáže často více zabránit vjezdu vozů nebo i jednostopých strojů. Skvělou volbou jsou také sklopné sloupky a zábrany. Na veřejných prostranstvích se mohou sklopné sloupky a zábrany sklopit, když na dané místo potřebuje vjet například vůz údržby, zásobování aj. Samozřejmě jsou skvělým řešením pro parkovací místa, pokud vám na vašem místě neustále někdo parkuje, díky sklopné zábraně už se to nestane.

Vždy si ji odemknete a když budete chtít odjet, tak zase sloupek nebo zábranu vztyčíte. Sklopné sloupky i zábrany disponují cylindrickým FAB zámkem a dostanete je samozřejmě včetně klíčů. Všechny sloupky i zábrany v nabídce společnosti jsou opatřeny také červenou reflexní fólií, která zvyšuje jejich viditelnost ve zhoršených podmínkách. Shlédněte kompletní nabídku na Topznak.cz.