Novoroční výbava

Pod stromečkem jsme více či méně nadšeni objevili lyže, snowboardy, skiboby, helmy a chrániče páteře a vlastní nadšení nebo okolí nás nutí novou „ježíškovskou“ sportovní výbavu patřičně vyzkoušet.

Podle aktuálních sněhových a dlouhodobých finančních podmínek se vydáváme na tuzemské či zahraniční kopce a brázdíme více či méně upravené sjezdovky. V sedmi dnech zimní dovolené nebo o víkendu chceme stihnout co nejvíce, lámeme rekordy v počtu sjezdů za den a z permanentky těžíme maximum.

Pro nezbytnou dokumentaci nezapomenutelných zážitků pózujeme v estetickém postavení na většinou nezáživných statických fotografiích. Na těch naopak divácky velmi zábavných býváme spíš přistiženi v polohách neladných až nedůstojných, někdy i s rovněž nezapomenutelnými následky jako je utržený meniskus a polámané končetiny. A novoroční dovolená nabývá nových rozměrů…

Ležíce pak zasádrováni doma nebo dokonce v nemocnici, máme dostatek času na úpravu a revizi posledních fotografií před úrazem. V rámci hojení nasazujeme samozřejmě enzymoterapii, abychom se rychleji zhojili.

Víme už totiž stejně jako náš ošetřující či operující ortoped, nikoli jen shodou okolností zapřísáhlý nelyžař, že lék Wobenzym nastartuje úrazem otřesené tělo, omezí otoky, zkrátí a zkvalitní hojení. A kromě toho i významně zmenší bolest.

3x denně 5 tablet Wobenzymu nám dává důvodnou naději, že nemocniční pokoj na jakkoli renomované podhorské klinice opustíme díky enzymoterapii v nejkratší možné době.

Seznam horské výbavy pro příště doplňujeme o položku ´Wobenzym´, ubíráme lahvinku pro zahřátí a přidáváme novoroční předsevzetí, že budeme pozornější a enzymy tak využijeme už jen preventivně na posílení imunity!