Když hubnutí nejde – kdo vám může pomoci?

Rozhodli jste se pro zásadní krok a to zhubnout. Nemáte přesný cíl, ale jednoduše se chcete cítit lépe, mít dostatek energie, možná o jednu nebo dvě čísla menší velikost a hlavně se dobře cítit. To je nejdůležitější. Odhodlaně naběhnete do obchodu, kde nakoupíte jen zeleninu, bílkoviny a sacharidy, vyhodíte z tajných skrýší čokolády, sušenky a namísto toho pořídíte permanentku na cvičení, kam hodláte docházet dnes a denně. Po týdnu, dvou, třech se pravidelně vážíte, ale to, co vidíte vás znepokojuje. Číslo se nehýbe? Nezmenšuje se? Dokonce se může stát, že se nepatrně zvýší. A vaše odhodlání bere za své ve chvíli, kdy si poručíte v cukrárně první větrník.

Jděte na to chytře

Pokud stále nevíte, jak zhubnout, nesmíte to vzdát. Možná to chce jen trochu jiný jídelníček, jiné nakopnutí nebo jen jiné sporty. Zkuste to s odborníky. Takový výživový poradce umí v mnoha ohledech pomoci. Už jen to, že disponuje speciálními váhami, které ukážou, zda máte v těle hodně tuku, svalů nebo vody. Podle toho umí nastavit jídelníček a pohybovou aktivitu. Není to o tom, že budete muset jíst něco, co nemáte rádi. Jednotliví poradci přistupují ke každému klientovi individuálně, takže skutečně zhubnete a budete se cítit daleko lépe.

Na co vsadit?

Můžete vyzkoušet mnoho diet, ovšem budete-li chtít zhubnout zdravě a dobře, pak se můžete obrátit na It’s my life. Přinášejí spoustu možností, jak zhubnout. Může pomoci proteinová dieta, která vyplývá z navýšení příjmu bílkovin a tuků a snížení příjmu sacharidů na minimum. V těle se tak objevuje ketóza, což je metabolický stav, kdy tělo čerpá energii jen a pouze z tukových zásob, které má v těle uložené. Díky tomuto postupu hubnete, jednoduše a bez nutnosti ztráty svalové hmoty. Svěříte-li se do rukou odborníka, pak půjde hubnutí samo, bude vás bavit a budete mít brzy radost z prvotních úspěchů.