Na sídle společnosti záleží

Rozhodli jste se k založení s.r.o., ale ve skutečnosti nepotřebujete žádnou provozovnu? Máte prosperující firmu, ale při pohledu na vaší adresu nevypadá příliš důvěryhodně? Ideálním řešením pro vás je virtuální sídlo společnosti na prestižní adrese. Doby, kdy se za virtuálními adresami skrývaly nekalé firmy, fungující na hranici zákona, jsou dávno pryč. I když nepotřebujete provozovnu a tím pádem ani adresu, vyvarujte se nahlášení sídla společnosti na adresu trvalého bydliště. Nejen, že to nepůsobí profesionálně, ale může to způsobit i jiné komplikace.

Pronajměte si prestižní adresu

Asi netřeba zdůrazňovat, že nejvíce prestižní je sídlo firmy Praha. Prestižní adresa působí profesionálně a důvěryhodně na klienty, zákazníky, obchodní partnery, zájemci o vámi nabízená pracovní místa, ale také na kontroly z úřadů a auditory, kteří na pražské firmy nemají tolik času jako jejich kolegové v menších městech.

Firem, které nabízí prestižní adresy existuje více, ovšem garantovat stálost vám mohou pouze společnosti nebo osoby, které mají objekty ve svém vlastnictví, jako tomu je u firmy Sídlomat s.r.o. Garantovaná adresa přímo od majitele objektu má mnoho dalších výhod:

  • On-line evidence pošty – každá příchozí pošta je zaznamenána v on-line systému.
  • Email a SMS notifikace – informaci příchozí poště dostanete vždy na e-mail nebo SMS.
  • Skenování a přeposílání – přes on-line systém označíte listiny, které chcete oskenovat do 24 hodin. Nebo ty, které se mají na druhý den urychleně přeposlat.
  • Poštovní schránka s názvem vaší společnosti – poštovní schránka je umístěna viditelném místě, kde ji snadno nalezne poštovní doručovatel.

Podpořte image vaší firmy

Sídlo firmy podpoří vaše podnikání a zakázky se jen pohrnou. Dostaňte svou firmu na vyšší úroveň s pomocí lukrativní adresy v Praze.