Kam s mozaikou

Inovativním typem obkladů na stěnu jsou nejrůznější mozaiky. Často bývají skleněné, ale také keramické či z přírodních kamenů, nebo z betonu. Mozaiky se nejčastěji používají v koupelnách, kde krásně doplní obklady na zdech především u umyvadel, nebo ve sprchových koutech. Mozaiky najdou své uplatnění rovněž na toaletách, ale také v kuchyních. Když to shrneme, tak mozaiky je možné využít kdekoli, kam se hodí i klasické obklady na zeď.

Mozaika pro oživení interiéru

Zdají se vám stávající obklady příliš fádní? Rádi byste je nějak oživili? Můžete použít samolepicí dekorace, ty však často nevydrží příliš dlouho, proto můžete s výhodou využít mozaiky. K dostání jsou mozaiky v různě barevných provedeních, velmi dobře vypadají malované mozaiky, které se prodávají také s různými vzory, jsou šrafované, žíhané, perleťové, třpytivé, nebo žíhané. Moderním dojmem působí mozaiky kovové a také ty s nestejně velkými dílky.

Pokud je potíž s klasickou mozaikou, můžete k oživení koupelny či kuchyně použít také samolepicí mozaiku s 3D efektem, kterou snadno aplikujete na stávající obklady. Ty stačí potivě očistit a odmastit, aby samolepka dobře držela. V takovém případě máte prostor jako nový za pár okamžiků.

Mozaiky nejen do koupelny

Stále více lidí si modernizuje svůj domov, a protože mnohým už značně chybí možnost pobývat ve wellness, začínají si je stále častěji budovat doma. Objevují se tedy vedle klasických koupelen také domácí sauny či parní lázně. A právě do parní lázně, nebo k bazénu je mozaika jako stvořená. Vyberte si podle vašeho vkusu z mnoha dostupných barevných variant a přizpůsobte si bydlení vašim představám. Kvalitní mozaiky najdete v internetovém obchodu RDkachle.cz, kde si můžete objednat také stylové obklady a dlažby v té nejlepší kvalitě.