Hledáte kvalitního řemeslníka? Využijte trh poptávek

Trh poptávek je portál, na němž naleznete celou řadu řemeslnických služeb. Využít jej však můžete i v případě, že poptáváte materiál či zboží. Poptávkový systém funguje velmi jednoduše.

Zadejte svoji poptávku

Potřebujete zajistit řemeslné služby během rekonstrukce či výstavby rodinného domu, bytu či firemní kanceláře? Pak není nic jednoduššího, než využít služeb profesionálních řemeslníků. Poptávka po řemeslnících se zadává jednoduchým způsobem. Na portálu je připravený poptávkový formulář, který vyplníte zdarma a velmi jednoduchým způsobem.

Co do formuláře zadat?

  • Je potřeba pečlivě pospat službu, kterou poptáváte. Uveďte, zda se jedná pouze o službu nebo o službu s materiálem. Důležitá informace se týká také případné dopravy materiálu, zda ji máte zajištěnou či nikoli.
  • Jestliže máte jakékoli specifické požadavky, také je do formuláře uveďte. Může se jednat o specifický druh materiálu, ale i služeb.
  • Velmi důležité jsou i informace týkající se realizace zakázky – místo, den a čas.
  • Neméně důležitá je kontaktní osoba.

Jestliže pečlivě vypíšete své požadavky, snáze získáte řemeslníky, kteří mohou vyhovět požadavkům k vaší spokojenosti.

Velkou výhodou, je že poptávky můžete zadávat nejen z počítače, ale i z chytrého mobilního telefonu a do poptávkového formuláře můžete nahrát i fotografie místa, u něhož hledáte realizaci služeb, případně materiálu, který sháníte.

A co dál?

Pracovníci portálu vaši poptávku vyhodnotí, určí příslušné dodavatele, kteří budou splňovat vaše požadavky a těm poptávku zašlou. V případě, že dodavatel projeví zájem o realizaci zakázky, připraví konkrétní nabídku a tu pak zašle vám.

Velkou výhodou je, že si můžete vyžádat reference na jednotlivé poskytovatele a pak už je jen na vás, zda a koho si pro svoji realizace zvolíte.